اجتماعی

ایجاد آزمایشگاه تخصصی و کاربردی کنسرسیوم انرژی‌های نو و تجدیدپذیر

به گزارش خبرنگار گروه استان های خبرگزاری آنا از بوشهر ، مهدی نکیسا در نشست کارگروه های تحقیقاتی مرکز تحقیقات انرژی های نو دانشگاه آزاد اسلامی واحد بوشهر گفت: این مراکز تحقیقاتی برای نیازهای تحقیق طراحی شده اند. از کشور وی گفت: انرژی های نو و تجدیدپذیر بر اساس علم علمی یکی از مهمترین توسعه و درآمدزایی است که علاوه بر تأمین انرژی ، آسیب کمتری نیز به محیط زیست وارد می کند.

رئیس مرکز تحقیقات انرژی های نو دانشگاه آزاد اسلامی واحد بوشهر با اشاره به قابلیت های بالای اعضای هیئت علمی استان بوشهر در زمینه فناوری و مهندسی گفت: از خرد جمعی ، برنامه ریزی استراتژیک ، نقشه راه ، استفاده از توانایی اعضای هیئت علمی در دستیابی به اهداف و برنامه ها مثر است.

ایجاد آزمایشگاه تخصصی و کاربردی برای کنسرسیوم انرژی های جدید و تجدیدپذیر

در این جلسه ، سران گروه های تحقیقاتی برنامه ها و پیشنهادات خود را برای تجهیز آزمایشگاه ها بر اساس مأموریت ها و اهداف مرکز تحقیقات ، پروژه های برون مرزی ، قابلیت های راه اندازی و راه اندازی ، فعال سازی گروه های تخصصی در استان ، نحوه مشارکت در سایر موارد بیان کردند. برنامه ها و جلب اعتماد عمومی مرور و تبادل نظر کنید.

به گزارش آنا ، در این جلسه پروژه های پیشنهادی قابل اجرا در مرکز تحقیقات انرژی های نو دانشگاه آزاد اسلامی واحد بوشهر مورد بحث و تحلیل قرار گرفت.

انتهای پیام / 4117/4062 /

دکمه بازگشت به بالا