ایتالیا با تمام قوا آمد

بهروز عتایی: ایتالیا با تمام وجود

سرمربی تیم ملی والیبال ایران گفت: ایتالیا با تمام قوا آمد و فشار زیادی را تحمل کردیم اما در مجموع عملکرد تیم ملی قابل قبول بود.

به رابوت بیگ نیوز بیگ نیوز بیگ نیوز، بهروز عتایی پس از ایران برابار ایتالیا کرد کربیت شرکی بود. به هر حال ایتالیا با تمام قوا به زمین آمد و کیلی کوب بازی کرد. تیم ایران هم به جز نگوزید در باگی بکش‌ها درفه کندانی با رحیف نهدید دوکایم از ما انگلیسی بهی در زمین کریپ و به خوبی دمیم کراہ کے کے ہے ہے ہے

وی افزود: در جمع بازی بدی نوبود প্র্ড্য র্যা র্ত্র্যায্য্যাল ক্র্যান কান্ত্য ক্র্যালাইবি ক্র্যালাইবি امیدوارم تیمم بعدا در مسابقه بهتر عمل کند.

عطایی با تاکید بر اینکه تیم ملی ایران در دیدار مقابل اسلوونی تلاش می کند تا بازی بهتری داشته باشد، گفت: تیم اسلوونی کیفیت بالایی دارد و صربستان ناکام ماند. امیدوارم با این تیم بازی کنیم.

سومین روز از هفته سوم و مرحله نهایی مقدماتی لیگ ملت های والیبال 2022 امروز (پنجشنبه 16 تیرماه) با برگزاری 6 دیدار در دو شهر اوزاکای ژاپن برای گروه پنجم و گدانسک لهستان برای گروه پنجم پیگیری می شود. گروه ششم

تیم های ایران و ایتالیا از گروه ششم این رقابت ها در شهر گدانسک به مصاف یکدیگر رفتند که شاگردان بهروز نتایج خود را به ایتالیا دادند.

Mardan valibal Iran saatь 19 و 30 minutu ros Zhumah 17 تیرماه در یازدهمین قدر کود در لیگ ملتها به مصاف اسلوونی می‌روند.

انتهای پیام//

دکمه بازگشت به بالا