ورزشی

اولین گام اشتباه رحمتی در مربیگری/ سکوت کمیته اخلاق برای چیست؟

طبق گزارش ها شفافاظهارات جنجالی سید مهدی رحمتی پس از دیدار با پیکان در اعتراض به زمان بندی پیکان ، حاشیه های زیادی را برای مربی جدید و تازه کار شهر خودرو ایجاد کرد و او را از همان ابتدا به یک جدال حاشیه ای با مهدی تارتار کشاند. اتفاقی که حتی در اولین سال آموزش او برای رحمتی جذابیتی ندارد و ممکن است او را از مسیر اصلی خود دور کند.

رحمتی در یک کنفرانس مطبوعاتی پس از بازی اظهار داشت که تیمش اعتقادی به بازی جوانمردانه ندارد و اگر بازیکنی از تیم حریف مصدوم شود ، آنها به بازی ادامه می دهند و تیم های دیگر می توانند این قانون را در برابر شهر خودرو دنبال کنند. کلمه ای که پیشکسوتان فوتبال خیلی آن را دوست نداشتند و این کلمه افکار رحمت را زیر سوال برده است.

با این حال ، برای مربی ای که تازه وارد این رشته شده و باید با بسیاری از دوستان و مربیان سابق خود رقابت کند ، جالب نیست که او از ابتدا وضعیت روحی خود را زیر سوال ببرد و دیگران را بسازد به او و تیمش احترام نگذارند. رحمت فقط باعث سیاه نمایی و حساسیت های غیر فوتبالی در زمین می شود و اختلاف را بیشتر از فوتبال افزایش می دهد.

اما نکته اصلی در مورد این رفتارها و سخنان سرمربی شهر خودرو واکنش کمیته اخلاق است که به نظر می رسد در واقع به نوعی پذیرش بی اخلاقی و شیوع آن رحم نکرده است ، کمیته ای که خیلی سریع نسبت به انتقاد سازنده سعید آذری از فدراسیون فوتبال. و با یک جمله عجیب و غریب تا اطلاع بعدی از فعالیت های فوتبالی وی متوقف شد. پس از گذشت چند روز از این مکالمات ، وی هنوز موضعی در مورد سخنان رحمت نگرفته است و یا برای توضیح دادن با او تماس نگرفته است.

آنچه نشان می دهد این است که در هر کمیته فدراسیون فوتبال اخباری وجود دارد و برای آنها مهم نیست که زیبایی و جوانمردی فوتبال زیر سوال رفته و تنها چیزی که برای آنها مهم است این است که از فدراسیون فوتبال سوال نکنند تا آقایان برای ادامه آنچه آنها می خواهند!

باید دید آیا کمیته اخلاق در مورد این رفتارهای مهربانانه موضع گیری خواهد کرد یا اینکه فقط وقتی شخصی انتقاد از فدراسیون فوتبال را بخواهد یادآوری می کند که وظیفه او چیست.

رحمتی همچنین برای موفقیت در پست جدید خود بدون هیچ حاشیه ای نیاز به تغییر روش ادامه کار خود به عنوان مربی دارد. علی رغم اینکه وی هنوز مدرک مربیگری ندارد و این محمد نوازی است که عنوان سرمربی شهر خودرو را بر روی کاغذ به خود اختصاص می دهد ، بهتر است یک سیاست کلامی در مورد سلامتی خود داشته باشد و مبارزه روانی حریف را از دست ندهد. خیلی زود.

دکمه بازگشت به بالا