انقلاب برای تبیین و عملیاتی‌کردن گام دوم به تحول نیاز دارد

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از شهرکرد، حجت الاسلام سعید صفی شلمزاری در سخنانی در جمع مسئولان و معاونان و مدیران ارشد فرهنگی در دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی استان چهارمحال و بختیاری اظهار داشت: مشکل دانشگاه و دولت است. مسئولین و مطالبات یک حرکت جهادی و جهادی در عرصه های مدیریتی، اداری و زندگی عمومی (ادامه مطلب)

رئیس هیئت نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه چهارمحال و بختیاری موضوع تغییر را یکی از مسلمات انقلاب دانست و گفت: نیاز به تغییر است، انقلاب برای تبیین و اعمال آن، وجود بیماری مزمن است. . مشکلی که در کشور وجود داشت علت تغییر، تعلیق بسیاری از مهارت ها و بی اعتنایی به مهارت های اولی بود که دشمن دست از آن برنداشت و به دنبال حمله بود.

نماینده ارشد دانشگاه آزاد اسلامی در استان چهارمحال و بختیاری نیز با استقبال از هفته بسیج گفت: بحث نشر معارف قرآن و اهل بیت و مطالبات استاد اعظم چینگ های در حوزه فرهنگ باعث توسعه فرهنگ در دانشگاه شد.

حجت الاسلام رضا قاسمی نژاد یادآور شد: در حوزه فرهنگی مسئولیت و ناظر اصلی بر اجرای رسالت مهم فرهنگی در دانشگاه، دفتر نمایندگی رهبری و نماینده فرهنگی در دانشگاه است.

انقلاب برای روشن شدن و اجرای گام دوم نیاز به تغییر دارد

شخصیت، موقعیت اجتماعی و هویت هر کشور را فرهنگ آن کشور تعیین می کند.

معاونت فرهنگی دانشجویی دانشگاه آزاد شهرکرد وی همچنین با اشاره به تمامی تفکرات پیرامون منظر فرهنگی در استان چهارمحال و بختیاری خاطرنشان کرد: یکی از رسالت های مهم دانشگاه فرهنگ سازی و مقبولیت است که باید به تولید و ارتقای آن کمک کند.

محمد قاسمی ادامه داد: هویت، جایگاه اجتماعی و هویت هر کشور را فرهنگ آن کشور مشخص می کند. هر جا که سطح فرهنگ بالا باشد به شکوفایی و توسعه می انجامد.

وی افزود: رسالت معاونت های فرهنگی توسعه و اشاعه فرهنگ و ارزش های اسلامی و انقلابی و پرورش انسان های ارزشمند، فداکار و با اخلاق، حفظ هویت معنوی آنان و مسلمانان در جهان دانشگاه و تقویت و ترویج است. فعالیت های فرهنگی با رویکرد اسلامی ایرانی.

معاونت فرهنگی دانشجویی دانشگاه آزاد شهرکرد وی گفت: مبانی نظری حوزه فرهنگ در سازمان، آموزه های قرآن کریم و سنت پیامبر گرامی اسلام(ص) و ائمه اطهار(ع)، ذهن تبیین کننده و بیان کننده طهارت است. اسلام محمدی (ص). امام خمینی (ره) و رهنمودهای رهبران فرزانه انقلاب اسلامی.

در پایان این نشست هم اندیشی مسئولان نهادهای پیشرو و مدیران و معاونان فرهنگی دانشگاه های استان به بیان دیدگاه های خود در خصوص اجرای برنامه های فرهنگی در دانشگاه چهارمحال و بختیاری پرداختند.

به گزارش آنا، نشست هم اندیشی مسئولان نهاد رهبری و معاونان و مدیران فرهنگی دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی استان به میزبانی واحد شهرکرد به همت چهارمحال و بختیاری برگزار شد.

انتهای پیام/4103/4062/

دکمه بازگشت به بالا