اقتصادی

انتخاب ۳۹ تیم دانشگاه آزاد شهرقدس در فرایند رویداد عصر امید

به گزارش خبرنگار گروه استان های خبرگزاری آنا از شهرقدس، عبدالله قاسمی‌پیربلوطی در مراسم اختتامیه منتخب، استارتآپ، واحد فناور، گروه دانش‌بنیان، هسته و زیرساخت پژوهشی دانشگاه آزاد اسلامی واحد قدس، اظهار کرد: در آستانه چهلمین سالگرد دانشگاه آزاد اسلامی پس از مراحل داوری از معاونت فناوری و نوآوری دانشگاه آزاد اسلامی، ۱۸ عنوان ایده و استارت‌آپ، ۱۳ عنوان شرکت فناور و خلاق منتخب، ۶ عنوان گروه پژوهشی، یک پژوهشی، یک عنوان زیرساخت، برنامه علمی صنعت و تجارت و شتاب‌آوری گیاهان دارویی و فرآورده‌های طبیعی سما مستقر در سرای نوآوری و فاناوری دوتر قریب منتخب این دوره از رویداد عصر امید

وی افزود: بیشتر با صاحبان صنایع و اجرای پروژه‌های مشترک صنعتی با شرکت‌های معتبر داخلی از دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهرقدس بوده و برای حل این موضوعات اندیشیده شده است. مدیریت برخی مسائل مانند مسائل فرهنگی، آموزشی و پژوهشی منوط به ننر،،یشنهادها و حضور مجموعه چگونه ارتباطی نناسب و قوی با وزارتخانه‌ها صاحبان صنایع و دولت باد در دستور کار گار گ

سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحدهای شهرقدس، ملارد و صفادشت از برگزاری 13 مراسم ایده‌آرا، دو عنوان چالش‌ویکند و یک عنوان استارت‌آپ در حوزه‌های مختلف فناوری در رویداد ملی گام دوم دانشگاه آزاد اسلامی در سال گذشته خبر داد و بیان کرد: هستیم که در مجموع از ۴۲ستارتی و ایده برتر قردانی شد.

قاسمی‌پیربلوطی عنوان کرد: دانشگاه آزاد اسلامی مولود انقلاب اسلامی بوده و از این رو، این دانشگاه با توجه به توانمندی‌های بالا، از زیرساخت‌های پژوهشی، دانشجویان، استادان و متخصصان و به‌ویژه دانش‌آموختگان فناور و نوآور و کارآفرینان برتر انتظار می‌رود نظام خود را به سمت نوآوری و تغییر تغییر داده و تبدیل به دانشگاه‌های نسل سوم و چهارم. و فعالیت خود را بر دانشگاه هل، کارآفرین، شغل‌زا و در ردس دانش‌بنیان کشور معطوف می‌سازد.

وی بیان کرد: حضور مجموعه‌های دانش‌بنیان، منتورها و توانمندسازی در محیط آموزشی آموزشی همه بخش‌ها را به سمت فناوری سوق دهد و واحدهای دانشگاهی شهرقدس، ملارد و استقبال بسیار خوبی در حدود ۸۵۰ کارآفرین و فناور در برنامه‌های مختلف فناوری در رویداد ملی گام دوم. دانشگاه آزاد اسلامی وجود دارد.

وحید گلی‌کانی شهرستان قدس هم با قدردانی از حرکت بزرگ فناورانه به نام رویداد گام دوم دانشگاه در بیانیه گام دوم انقلاب گفت: وجود جوانان مستعد و متعهد، نخبگان و کارآفرینان در دانشگاه آزاد اسلامی امیدبخش فردایی روشن در عرصه تولید و کارآفرینی در کشور است. . از دانشگاه آزاد اسلامی با وجود این همه ظرفیت انتظار می‌رود توان خود را برای افزایش کیفیت و بهره‌وری بیشتر به کار گرفته و به دانشگاه حل مسائل نزدیک و پیروی از رهبری مقام معظم رهبری امروز واحدهای دانشگاهی به‌ویژه غرب استان تهران. واحد شهرقدس کمک به دولت با تکیه بر به فاناوری ، اختراعات و تولیدات گام باردارند.

هر چقدر هم قدر زیبایی مردم و زیبایی روز را بدانید، در همان مراسم ناامید نخواهید شد.

انتهای پیام / ۴۱۲۱/۴۰۶۲ /

دکمه بازگشت به بالا