ورزشی

امیر عابدزاده: از مسیری که داخل آن هستم لذت می‌برم

به گزارش خبرگزاری بیگ نیوز؛ امیر عابدزاده یکی از درخشان ترین ستارگان این روزهای فوتبال ایران است که در رده باشگاهی عملکرد بسیار خوبی داشته و در لالیگا 2 نیز درخشیده است. اتفاقی که افتاد این بود که اسکوچیچ در بازی ایران و سوریه به بچه عقاب اعتماد کرد و قفس تور ایران را به او داد.

امیر عابدزاده در این خصوص گفت: همیشه سعی کرده ام با تمرکز بالایی آماده باشم. یعنی برای همه مسابقات آماده هستم و فرقی نمی کند در تیم باشم یا نه. وقتی به اردوی تیم ملی می آیم تمام تمرکزم این است که بتوانم در حد توانم عملکرد خوبی داشته باشم و کارم را به درستی انجام دهم.

وی ادامه داد: از هر بازیکنی در اردوی تیم ملی بپرسید حتما در مورد حساسیت صحبت می کند. بین همه وحدت وجود دارد و من به داشتن چنین دوستانی افتخار می کنم. همه ما با قلبی پاک به موفقیت تیم ملی فکر می کنیم. ما بازیکنان کاربلد زیادی داریم که به این تیم پیوسته اند و تمام تلاش خود را می کنیم تا کشورمان را سربلند کنیم. این برای موفقیت هر تیمی ضروری است.

لژیونر و دروازه بان تیم ملی ایران افزود: به داشتن چنین پدری که یکی از اسطوره های فوتبال ایران بود افتخار می کنم. بی شک یکی از دلایل تلاش مداوم من این است که خنده را بر لبان پدر و مادرم بیاورم. به همین دلیل است که من روشی را که دارم دوست دارم. به هر حال راهم را می روم. حالا مقایسه کنید یا نه، من روی این موضوع تمرکز نمی کنم.

257 251

دکمه بازگشت به بالا