امیرعبداللهیان: امروز نقش مقاومت در معادلات منطقه بی‌بدیل است

این پست از سایت سایت اطلاع رسانی بیگ نیوز برگرفته از سایت ” www.khabaronline.ir ” در مورد مقاله ” امیرعبداللهیان: امروز نقش مقاومت در معادلات منطقه بی‌بدیل است ” ارائه شده است، در صورتی که محتوای این پست مورد توجه تان واقع شده است به دسته بندی مربوطه مراجعه نمایید.

به گزارش بیگ نیوز،  امیر عبداللهیان اظهار داشت : ویژگی ممتاز سیدعیسی طباطبایی در حمایت و سهم ایشان در  ارتقاء جایگاه مقاومت در لبنان و منطقه و جهان اسلام است.

وزیر امور خارجه ضمن تجلیل و تکریم سردار دلهاشهید حاج قاسم سلیمانی با بیان خاطره ای ناگفته از این شهید بزرگوار و  سید مقاومت دبیر کل محترم حزب الله در زمان تصدی معاونت وزارت خارجه با اشاره به مبارزات و فعالیتهای موثر و بی بدیل حزب الله در حوزه های مختلف اظهار داشت:امروز نقش مقاومت در معادلات منطقه و جهان بی بدیل است .

 امیرعبداللهیان ضمن ابراز امیدواری برای استمرار خدمات فرهنگی و اجتماعی این مجاهد فداکار، رحلت همسر مجاهده و مهاجره و صابره رابه ایشان و فرزندان آن مرحومه تسلیت گفت.

 در این دیدار سید عیسی طباطبایی  نیز ضمن تقدیر از دست اندر کاران همایش مجاهدان غربت، خود را سرباز کوچک امامین انقلاب و خادم مردم ایران و لبنان و فلسطین خواند و جایگاه و خدمات افتخار برانگیز دولت آیت الله رییسی و دستگاه دیپلماسی جمهوری اسلامی ایران در دوسال اخیر و تحول ملموس و قابل تقدیر این دستگاه را ستود.

ایشان خدمت به مقاومت و حزب الله را افتخار خود دانسته و بر استمرار این باور قلبی تا پایان عمر خود تاکید کرد.

در این نشست حجج اسلام تقوی و ملک محمدی نمایندگان فعلی و قبلی مجلس شورای اسلامی و امرودی مشاور فرهنگی وزیر نیز حضور داشتند.

لازم بذکر است- سیدعیسی طباطبایی که به دعوت دبیرخانه تکریم مجاهدان در غربت جهت شرکت در هشتمین نشست این همایش دعوت شده بود خدماتی همچون احداث بیمارستان شهید شیخ راغب حرب، بیمارستان حضرت رسول اعظم (ص) ،تاسیس شبکه المنار، احداث بنای استان مقدس حضرت خویله بنت الحسین علیهماالسلام، احداث مقبره سید عباس موسوی سید الشهدای مقاومت در منطقه نبی شیث (ع) ،احداث مدارس و مساجد متعدد در لبنان، ایجاد قریب به سی مرکز فرهنگی در کشور لبنان از محل کمک خیرین شیعه لبنانی وشیعیان سایر کشورها، تاسیس بانک قرض الحسنه بیت المال، احداث تنها مرکز فرهنگی و عبادی و ورزشی و هنری ویژه ایرانیان در بیروت بنام حضرت امام خمینی (ره) نام برد، همچنین ایشان اولین نماینده حضرت امام خمینی(ره) و رهبری معظم انقلاب در لبنان و موسس بنیاد شهید و جانبازان و کمیته امداد امام خمینی (ره ) در لبنان و موسس حوزه های علمیه حضرت امام مهدی (عج) و موسس مدارس شاهد و اردوگاه امام خمینی (ره) است.

311311
 

نشر بین المللی

نویسنده اخبار بین‌المللی با تمرکز بر رویدادهای صنعتی و تجاری جهانی. با دانش در زمینه بازارهای جهانی و تجارت بین‌الملل، به شما اخبار جذاب و تحلیل‌هایی را درباره رویدادهای صنعتی، شرکت‌ها و تاثیرات آن‌ها بر جوامع ارائه می‌دهم. با استفاده از روش‌های تحلیلی و بازاریابی، به شما دیدی جامع از تحولات صنعتی و تجاری جهانی می‌دهم.
دکمه بازگشت به بالا