ورزشی

امیدواری قلعه‌نویی برای قهرمانی گل‌گهر در جام حذفی

به گزارش شفاف، امیر قلعه نویی شامگاه شنبه در نشست خبری پیش از دیدار تیمش مقابل کمون آستارا در مرحله یک شانزدهم جام حذفی، اظهار داشت: به فرشاد پیوس (سرمربی کمون آستارا) یکی از بهترین بازیکنان ایران خوش آمدید. تاریخ، باشگاه ها و بارها. او یکی از مربیان خوب است اما به حق مربیگری نرسیده و می تواند جایگاه بالایی داشته باشد. جام حذفی برای ما مهمتر از لیگ است و نگاهمان به مسابقات لیگ مثل جام حذفی است و آن را با دقت بیشتری دنبال می کنیم.

وی ادامه داد: شهرداری آستارا تیم مدیریتی خوبی است و با توجه به مشکلاتی که برای تیم ما به وجود آمد، خوشبختانه تلاش کردیم تا از نظر روحی و روانی برای این بازی آماده باشیم. بازی قبلی را به بازیکنانمان تبریک می گویم زیرا این بازی را بارها دیده ام و لذت برده ام. همانقدر که از بازیکنم تشکر می کنم کافی نیست و امیدواریم فردا بازی خوبی باشد و بتوانیم به مرحله بعد صعود کنیم. بازی های جام حذفی مهمتر از لیگ است زیرا با 5 بازی می توانیم قهرمان شویم و امیدواریم این اتفاق برای ما بیفتد.

دیدار گل گهر سیرجانی و شهرداری آستارا در قالب مرحله یک شانزدهم نهایی جام حذفی فردا (یکشنبه) ساعت 16:30 در سیرجان برگزار می شود.

دکمه بازگشت به بالا