عمومی

امیدآفرینی و مردمی بودن در اولویت برنامه های دهه فجر است – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین عباس سروری ظهر امروز در نشست خبری با اصحاب رسانه ضمن تبریک فرا رسیدن ایام الله دهه فجر اظهار کرد: شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی و ستاد دهه فجر انقلاب اسلامی استان کرمانشاه از ماه قبل، برنامه های مبارک دهه فجر را با تشکیل 27 کمیته این برنهام است پادشاهی هرده است.

وی با بیان اینکه دشمن همیشه در حال حاضر به چالش کشیدن انقلاب اسلامی بوده است، افزود: دشمنان از همان روزهای نخست پیروزی انقلاب با طراحی و ایجاد تفرقه های قومی در نقاط مختلف کشور، تحمیل هشت سال جنگ و ترورهای متعدد، اجازه چشیدن طعم شیرین انقلاب اسلامی را بدهید. وسط ناکجا آباد.

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی و ستاد دهه فجر انقلاب اسلامی استان کرمانشاه تصریح کرد: حجم تبلیغات دشمنان علیه نظام مقدس جمهوری اسلامی و مردم ایران در فضای رسانه های خصوصی فضای مجازی طی سالیان اخیر را بی سابقه دانسته و تاکید کرده است: باید با روایتگری، روشنگری و روشنگری. این یک نمونه از جامعه اسلامی است که در آن می توانید از شلوغی و بی نظمی خلاص شوید.

وی با تاکید بر اینکه برنامه های جشن چهل سومین پیروزی انقلاب اسلامی با برنامه های ویژه برگزار می شود، بیان کرد: جشن های جشن دهه مبارک فجر در تمام نقاط استان کرمانشاه در تمام شهرستان ها و روستاها با شور و نشاط خاص برگزار می شود.

مهم است که به یاد داشته باشید که نشان های نشان با نمادی که شما استفاده می کنید متفاوت است و شما هیچ یک از آنها را ندارید.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کرمانشاه به تشریح اجرای هزاران برنامه تدارک دیده شده در دهه فجر پرداخت و افزود: روز 12 بهمن ماه همزمان با اولین روز از این ایام، زنگ انقلاب با حضور مقامات استانی در یکی از مدارس کرمانشاه نواخته می شود.

وی حضور اعضای شورای اداری استان، مقامات، فرماندهان نظامی و مدیریتی و مردمی برای تجدید میثاق مجدد با آرمانهای امام خمینی (ره) و شهدای انقلاب با حضور در مزار شهدای کرمانشاه، برگزاری رژه موتوری از میدان امام (ره) تا مزار شهدا، توصیه می شود که از آن استفاده نکنید و همیشه از آن استفاده نکنید.

وی برپایی ایستگاه های انقلاب در مناطق هشتگانه شهر کرمانشاه را از دیگر برنامه های تدارک دیده شده اعلام و اضافه کرد: در شب 22 بهمن نورافشانی آسمان شهر در 2 نقطه این شهر کرمانشاه در شهرداری و پارک کوهستان توسط سپاه و ارتش انجام می شود.

سروری با بیان اینکه مسیر راهپیمایی 22 بهمن امسال از مسجد آیت الله بروجردی تا مسجد جامع است، گفت: سخنران ویژه این مراسم نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران است.

وی با اشاره بر فرمایشات مقام معظم رهبری در بحث جهاد تبیین گفت: در استان کرمانشاه چند هزار برنامه را در حوزه های مختلف برای این تدارک دیدهایم که هدف اصلی در برگزاری آنها تبیین ارزش های انقلاب اسلامی است.

و اگر می خواهید از شر آن خلاص شوید، می توانید با آن بسیار سرگرم شوید و اگر دوست دارید می توانید از شر آن خلاص شوید.

وی ادامه داد: در روز 22 بهمن نیز برای این مسیر تعیین شده است که از مسجد آیت الله بروجردی تا مسجد جامع خواهد بود و در طول مسیر دستگاه های مختلف غرفه هایی را برپا خواهند کرد که این برنامه را تا به این لحظه پابرجاست. وضعیت پیش فرض سیستم تاج گذاری چیست؟ نوامبر مهمترین بخش برنامه است.

گزیده ای از مجموعه ای از رویدادها: هی را می بینید و از طرفی بنا داریم تا نقش کرمانشاه در انقلاب، مساجدی که پایگاه انقلاب بوده اند و اتفاقاتی که در آن سالها در کرمانشاه افتاده را نیز روایت کنیم.

دکمه بازگشت به بالا