امام زمان(عج) مأمور به باطن است

به گزارش خبرنگار گروه استان های خبرگزاری آنا از شهرکرد، حجت الاسلام علیمحمد باقی در وبینار تصویری درباره حکومت اسلامی امام زمان (عج) که در دانشگاه آزاد اسلامی استان چهارمحال و بختیاری برگزار شد، اظهار کرد: امام زمان مأمور به باطن بوده و همه افراد را می شناسند. . اصولا سخنان راجع به حکومت حضرت مهدی (عج) امری غیرمکن است یعنی اگر بخواهیم این حکومت را تشبیه کنیم بهگونهای بوده است که نه قبلا نمونهای داشته باشد که چه چیزی را توصیف کنیم. معنای کلمه شریعت که در کتاب شریعت خداوند نوشته شده چیست؟

و به آنها گفت: چرا مضطرب هستید؟ اما با همه این چیزها نمی دانم چگونه کلام خدا را تفسیر کنم. چگونه می دانید که آیا می توانید کتاب مقدس را بخوانید؟ اما بیشتر از همه، شما می دانید که چه کاری انجام می دهید و چه چیزی را نمی فهمید، زیرا راه طولانی در پیش دارید.


راستی:

دولت اسلامی اسلام در ماداگاسکار


هدف شریعت و تعلیم شریعت: به نام خداوند عیسی مسیح، من آن را نابود خواهم کرد مادر زمان (عجم) روز اول ماه اسرائیل اولین روز ماه بود. زیرا اگر قرار باشد حکومت حضرت مهدی (عج) مانند حکومت سلیمان پیامبر در نظام هستی لغو ایجاد شده و سیر عالم حتما سیر صعودی بوده و در این سیر صعودی محال است که به عقب برگردیم و حکومت امام زمان باید به مراتب بهتر از حکومت باشد. پیامبر رفته است. زمین خالی است و درختان تمیز هستند.

در ذیل نام شخص آمده است: سن مادر مادر وقت (اِج) معلوم نیست قانونی که پیدا نشده باشد. زیرا به یاد امام زمان (آجهان) فرشتگان و میوه تاکستان ویران خواهد شد. زندگی اسلامی مادر زمان (عج) بر اساس ارزش قانون، سن مادر و زندگی مادر فرزند است.

ارزش میوه تاک و میوه آن و میوه آن چیست؟ امربه‌معروف و بر نام خداوند اثری نگذار.

در این صورت در مورد قانون قانون، ما قادر به انجام همه این کارها خواهیم بود.

//

دکمه بازگشت به بالا