اقدامی مهم‌تر از اشتغالزایی در کرمانشاه وجود ندارد – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین، بهمن امیری مقدم بعد از ظهر یکشنبه در جلسه کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری استان کرمانشاه، اظهار کرد: مدیران برای حل مشکل بیکاری باید با تمامی توان به دنبال اجرای برنامه‌های کاهش نرخ بیکاری و مطالبه گری از وزارتخانه‌های خود برای افزایش اشتغال در استان باشند.

وی با بیان اینکه کاری مهم‌تر از ایجاد اشتغال در استان کرمانشاه وجود ندارد، افزود: کارها با پیگیری و جدیت به نتیجه می‌رسد و همانطوری که طی چند مدت گذشته اقدامات خوبی در راستای بهبود فضای کسب و کار در استان انجام شده، در زمینه اشتغال هم باید اقدامات گسترده‌ای صورت گیرد.

استاندار کرمانشاه اظهار داشت: به دنبال ایجاد و جذب سرمایه گذاری به منظور اشتغالزایی و رونق اقتصادی در استان هستیم و مدیران وظیفه دارند این موضوع را جز مهمترین کارهای خود بدانند.

امیری مقدم بیان کرد: خوشبختانه با اقداماتی که در استان در زمینه افزایش سرمایه گذاری و رونق اقتصادی شکل گرفته، آینده استان کرمانشاه درخشان است.

در این جلسه طرح‌ها و پیشنهادات کاربردی برای تصویب در قرارگاه ملی اشتغال استان کرمانشاه بررسی شد و نخستین جلسه این قرارگاه ملی که با ابتکار استاندار کرمانشاه و تأیید رئیس جمهور تأسیس شده است در هفته جاری به ریاست معاون اجرایی رئیس جمهور و با حضور جمعی از وزیران کابینه در نهاد ریاست جمهور برگزار و درباره پیشنهادات استان برای اشتغالزایی تصمیم گیری می‌شود.

بیگ نیوز

رسانه خبری بیگ نیوز لاقمند در زمینه اخبار فرهنگی،پزشکی و اجتماعی با بهرمندی از پایگاه های روز ایران و جهان می باشد.
دکمه بازگشت به بالا