اقتصادی

افزایش کیفیت خدمات آموزشی اولویت دانشگاه آزاد یادگار امام(ره)

به گزارش خبرنگار گروه استان های خبرگزاری آنا از شهری، محمد نریمانیراد در دیدار نوروزی که با حضور اعضای هیئت رئیسه، رؤسای دانشکده ها، استادان و کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی واحد یادگار امام خمینی (ره) برگزار شد، اظهار کرد: با تدابیر انجام شده توسط ستاد فرماندهی کل قوا. ملی ملی و واکسیناسیون و ایجاد امنیت جمعی شاهد بازگشایی مدارس و دانشگاه ها هستیم و باید پاسخگویی و افزایش کیفیت خدمات آموزشی به دانشجویان را در سال جدید سرلوحه فعالیت های خود قرار دهیم.

وی همکاری و هرچه بیشتر برای رسیدن به موقعیت مطلوب، عمل گرایی و رعایت اصول اخلاقی در کارها، استفاده از توانمندی ها، افراد و ارتباطات وسیع با مجموعه دانشگاه، استفاده از امکانات و رعایت اصول صرفهجویی، افزایش بهرهوری، کسب درآمد از طریق روشهای جدید، تکریم هرچه بیشتر دانشجویان و اولیای آنان و حل مشکلاتشان را ازجمله انتظارات خود در سال جدید عنوان کرد.


بیشتر بخوانید:

دانشگاه آزاد اسلامی دانشگاین را برای ورود به بازار کار


رائیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد یادگار امام خمینی (ره) بیان کرد: مهمترین آنها مرگ عزیز، مرگ عزیز و مرگ عزیز است. السلام علیکم، درود بر تو، درود خدا بر تو، درود خدا بر تو باد. درود بر تو، درود بر تو، درود بر تو. دانشگاه آزاد اسلامی ⁇ بودن.

نریمانی راد با تبریک حلول ماه مبارک رمضان گفت: این ماه، میان مردمان از احترام، مهم و جایگاه ویژه‌ای است و ماه سلوک روحی آنان بوده و به دلیل نزول قرآن کریم و ویژگی‌های خاصی است که این ماه ماههای سال قمری بر است.

انتهای پیام / ۴۱۲۱/۴۰۶۲ /

دکمه بازگشت به بالا