اعلام آخرین وضعیت ادامه همکاری ربیعی و گاندوها/ واکنش باشگاه ذوب آهن به خبر پیشنهاد استقلال به علیاری

اعلام آخرین وضعیت ادامه همکاری ربیعی و گاندوها واکنش باشگاه ذوب آهن به خبر پیشنهاد استقلال به علیاری

باشگاه ذوب‌آهن در خصوص آخرین وضعیت سرمربی فصل آینده خود و درخواست استقلال برای جذب علیاری واکنش نشان داد.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری علم و فناوری آنا، باشگاه ذوب‌آهن پس از آنکه تیم فوتبال آن در بیست و سومین دوره لیگ برتر به رتبه پنجم رسید، روزهای پر خبری را پشت سر می‌گذارد و در حالی که گمانه‌زنی‌های مختلفی می‌شود اما مدیران این باشگاه مشغئل امور جاری باشگاه هستند.

هیئت مدیره و مدیرعامل باشگاه ذوب‌آهن این روزها در حال نهایی کردن بودجه باشگاه برای فصل آینده هستند تا پس از تأیید مدیریت کارخانه، فعالیت‌های خود را در مرحله اجرا قرار دهند. همچنین با پیگیری‌های خبرنگار آنا مشخص شد محمد ربیعی که فصل گذشته قراردادی دو ساله را با باشگاه ذوب‌آهن به امضا رسانده بود، در میانه فصل درخواست کرده بود تا مدت قرارداد به یک سال کاهش پیدا کند که این موضوع مورد موافقت باشگاه قرار گرفته بود.به این ترتیب باشگاه ذوب آهن برای ادامه فعالیت ربیعی با این مربی مذاره و قرارداد جدید منعقد خواهد کرد.

همچنین در خبرها آمده بود باشگاه استقلال برای جذب مجید علیاری وارد مکاتبه با باشگاه ذوب‌آهن شده اما این خبر تنها یک گمانه‌زنی بوده و استقلال نامه‌ای برای جذب این مهاجم نداده است. ضمن اینکه هنوز هیچ درخواستی برای بازیکنان ذوب‌آهن از سوی تیم‌های لیگ برتری ارائه نشده است. 

باشگاه ذوب‌آهن از طریق کمیته نقل و انتقالات خود، ابتدا توافق با ربیعی را برای فصل بعد در برنامه دارد و اگر توافق حاصل شود، پس از آن با نظر وی، در مورد بازیکنان تیم در فصل آینده تصمیم‌گیری خواهد شد. 

 

 

منبع: ana.ir

دکمه بازگشت به بالا