اصحاب رسانه در جبهه حق، علمدار تحقق تمدن نوین اسلامی

این پست از سایت بیگ نیوز برگرفته از سایت ” www.iribnews.ir ” در مورد مقاله ” اصحاب رسانه در جبهه حق، علمدار تحقق تمدن نوین اسلامی ” ارائه شده است، در صورتی که محتوای این پست مورد توجه تان واقع شده است به دسته بندی مربوطه مراجعه نمایید.

اصحاب رسانه در جبهه حق، علمدار تحقق تمدن نوین اسلامیبه گزارش خبرگزاری صدا و سیمای گیلان ؛ حجت‌الاسلام والمسلمین سعید مهدوی در جمع خبرنگاران و صاحبان رسانه، با اشاره به نقش آفرینی رسانه‌ها در دو جبهه حق و باطل، گفت: رسانه‌ها در انتشار اخبار و مسایل جامعه باید بدور از سیاه نمایی و با نگاه به منافع ملی و استانی در انعکاس مسایل و مشکلات اهتمام داشته باشند.
وی همچنین به نقش اثرگذار اصحاب رسانه در تحقق چله دوم انقلاب و تمدن اسلامی اشاره و تصریح کرد: در راستای گام دوم بیان نقاط ضعف و ارتقای نقاط قوت با نقد منصفانه از رسالت مهم خبرنگاران است.
حجت الاسلام والمسلمین مهدوی با بیان اینکه امروزه نقشه دشمنان دیرینه ایران اسلامی به اوج خود رسیده و جنگ ترکیبی و شناختی وسیعی را براه انداخته اند افزود: بدخواهان جمهوری اسلامی ایران بعد از تحریم‌های ظالمانه و جنایت‌ها امروز با جنگ شناختی اصالت و هویت تک تک ایرانیان را نشانه گرفته اند.

دکمه بازگشت به بالا