استقلال وینگر متخصص بازی خواهد داد

این پست از سایت بیگ نیوز برگرفته از سایت ” aftabnews.ir ” در مورد مقاله ” استقلال وینگر متخصص بازی خواهد داد ” ارائه شده است، در صورتی که محتوای این پست مورد توجه تان واقع شده است به دسته بندی مربوطه مراجعه نمایید.

استقلال خوزستان |بازی

آفتاب‌‌نیوز :

استقلال پس از جدایی مهدی قایدی هنوز نتوانسته است به سمت چپ خط خمله خود سر و شکل بدهد. نکونام در دو دیدار اول جعفر سلمانی را در پست وینگر چپ قرار داد و در بازی مقابل سپاهان با تغییر سیستمی که داد نیازی به حضور وینگر در تیم نداشت و از جلالی و حردانی به عنوان فول‌بک‌های استقلال استفاده کرد.

محمدی دیدار مقابل نفت، ملوان و سپاهان به عنوان بازیکن جانشین وارد میدان شد، در دو بازی اول عدم آمادگی محمدی کاملا مشهود بود، محمدی که اولین خرید استقلال در پیش فصل مسابقات دچار مصدومیت شد و در تمرینات آماده‌سازی استقلال حضور نداشت و این مسئله در حضور‌های کوتاه در مقابل ملوان و صنعت نفت کاملا واضح بود.

اما در بازی با سپاهان شرایط کمی فرق کرد، استقلال پس از حضور محمدی در سمت چپ چندین حمله روی دروازه سپاهانی‌ها انجام داد و محمدی چند ارسال و دو شوت به سمت دروازه سپاهان شلیک کرد.

حتی در یکی از صحنه‌های مسابقه او سعی در دریبل زدن سیاوش یزدانی داشت که توپ با بدن یزدانی برخورد کرد و اگر کمی خوش شانس بود و داور این صحنه را پنالتی اعلام می‌کرد، حضور او کاملا مفید واقع شده بود.

با توجه به میزبانی استقلال از استقلال خوزستان و شرایط فعلی خوزستانی‌ها به احتمال فراوان نکونام در این بازی هجومی‌تر به میدان خواهد رفت و مهرداد محمدی شانس حضور در ترکیب اصلی و آغاز درخشش با پیراهن استقلال را خواهد داشت. استقلال پس از ۳ هفته به احتمال فراوان ترکیب اصلی را با وینگر تخصصی آغاز خواهد کرد.

تیم خبری ورزشی

با تمرکز بر روند تحول و تغییرات فناوری در ورزش، من به عنوان نویسنده‌ی ورزشی به ارائه‌ی مقالات جذاب و اطلاعاتی درباره‌ی نقش فناوری در بهبود عملکرد ورزشی می‌پردازم. هدفمندی خود را در ارتقای دانش ورزشی و بررسی نوآوری‌های فناورانه در ورزش قرار می‌دهم. همراه با من باشید و به دنیای فناوری در ورزش پیوندید.
دکمه بازگشت به بالا