استقلال تیم بزرگی است/ کار سختی مقابل آن‌ها داریم

به گزارش شفاف ، استقلال و فولاد فردا (یکشنبه) در چارچوب فینال جام حذفی فوتبال در ورزشگاه نقش جهان به مصاف هم می روند. جواد نکونام ، سرمربی فولاد در نشست خبری قبل از بازی گفت: قبل از هر چیز پیشاپیش به خبرنگار تبریک می گویم. ما می دانیم با چه تیمی بازی می کنیم. آنها تیم محکمی هستند ، با بازیکنان تأثیرگذار ، خوب و محترم. استقلال فوتبال بازی می کند و سعی می کند از زمین خود بازی کند و به زمین حریف بیاید. اگرچه ما زمان لازم برای تمرین را نداشتیم ، اما صحبت های لازم را با بازیکنان خود انجام دادیم. بالاخره استقلال تیم بزرگی است و تیمی است که هر سال برای قهرمانی و سهمیه می جنگد. این وضعیت ما را سخت می کند.

وی افزود: “تیم ما نشان داده است که در بازی هایی که در اندازه خودمان بازی کرده ایم ، هر حریفی را شکست می دهیم. این بازیها در لیگ و جام حذفی انجام شده است و من خوشحالم که در فینال هستم. تیم هایی که برای هر دو جام برنامه ریزی کرده بودند به این مرحله نرسیدند. این نشان می دهد که فوتبال فقط خرج کردن نیست ، نتیجه گرفتن یک بازیکن برتر نیست. شما برای موفقیت به تیم و باشگاه نیاز دارید و فکر می کنم ما این کار را در سه سال گذشته به خوبی انجام داده ایم. ما توانستیم سهمیه آسیایی را در سال گذشته بدست آوریم و اکنون به فینال جام حذفی رسیده ایم. به خواست خدا ، می توانیم به جام برسیم. من به بازیکنانم اشاره کردم که در بازی فردا ما باید با تمام تمرکز و قدرت مقابل استقلال قرار بگیریم تا پایان خوبی در پایان این فصل داشته باشیم.

سرمربی فولاد گفت: “من درباره قضاوت بازی نهایی حرف خاصی ندارم.” آقای حیدری یکی از داوران مجرب و خوب ما است. شایعاتی درباره داوری بازی قبلی استقلال وجود دارد که ما به آن توجه نمی کنیم. داور قطعا به دنبال بهترین عملکرد خود در بازی فردا است و هر دو تیم می خواهند به نتیجه دلخواه خود در زمین برسند. با شناختی که از آقای حیدری و دستیارانش داریم ، می دانیم که آنها قطعاً قضاوت کاملی در بازی فردا خواهند داشت.

نکونام در مورد دومین صعود خود به فینال جام حذفی به عنوان مربی ادامه داد: “من با تیم میزبان به فینال رسیدم اما در فینال حضور نداشتم. در جام حذفی ، شما یک بازی واحد دارید و باید روی بازی تمرکز کنید. و شما باید با برنامه ریزی موفق شوید. ما این کار را در این دو دوره خوب انجام دادیم. امسال نیز فشار زیادی در لیگ برتر وجود داشت و ما برنامه ریزی زیادی برای جام حذفی داشتیم. به دنبال موفقیت در این جام از اولین بازی ما هستیم. شما باید در فوتبال اهداف داشته باشید. البته ، شما به هدف خود نخواهید رسید زیرا همه تیم ها برای رسیدن به هدف خود تلاش می کنند و در نهایت ، کسی که بیشتر تلاش می کند به موفقیت می رسد هدف او. فوتبال غیرقابل پیش بینی است. اگر به فوتبال ایران توجه کنم ، تیم هایی هستند که هر سال درخواست قهرمانی و سهمیه می کنند اما به آنها نمی رسند استقلال ، سپاهان و پرسپولیس هر سال درخواست جام می کنند اما در نهایت ، یک تیم قهرمان می شود. ما برنامه ریزی خود را انجام می دهیم و سعی می کنیم به هدف خود برسیم به رویدادهای فوتبال یکی از جاذبه های فوتبال است. امیدوارم فردا شاهد بازی جالبی بین دو تیم باشیم و در نهایت بتوانیم موفق شویم.

بیگ نیوز

رسانه خبری بیگ نیوز لاقمند در زمینه اخبار فرهنگی،پزشکی و اجتماعی با بهرمندی از پایگاه های روز ایران و جهان می باشد.
دکمه بازگشت به بالا