استقبال جوانان و نوجوانان چهارمحال و بختیاری برای اعزام به حرم امام خمینی (ره)

این پست از سایت سایت اطلاع رسانی بیگ نیوز برگرفته از سایت ” www.khabaronline.ir ” در مورد مقاله ” استقبال جوانان و نوجوانان چهارمحال و بختیاری برای اعزام به حرم امام خمینی (ره) ” ارائه شده است، در صورتی که محتوای این پست مورد توجه تان واقع شده است به دسته بندی مربوطه مراجعه نمایید.

به گزارش خبرگزاری بیگ نیوز چهارمحال وبختیاری؛ عیسی حیدری، در گفتگو با خبرنگار ما ضمن گرامیداشت یاد و نام حضرت امام خمینی(ره) و بزرگداشت شهید جمهور و شهدای خدمت گفت: با هماهنگی دستگاه های مختلف، تمهیدات لازم برای اعزام افزون بر ۲۵۰۰ زائر از استان چهارمحال و بختیاری با ۵۱ دستگاه اتوبوس به حرم مطهر امام خمینی(ره) در تهران به منظور شرکت در سی و پنجمین سالگرد ارتحال امام وعده های صادق اندیشیده شده است.

مسئول اردویی گردشگری و راهیان نور سپاه حضرت قمربنی هاشم علیه السلام، افزود: زائران اعزامی به مراسم سی و پنجمین سالگرد ارتحال ملکوتی بینانگذار جمهوری اسلامی، ضمن تجدید عهد و پیمان با آرمان های امامین انقلاب، مستمع سخنرانی مقام معظم رهبری در حرم مطهر خواهند بود.

وی، ادامه داد: ثبت نام زائران در پایگاه ها و حوزه های مقاومت بسیج سراسر استان چهارمحال و بختیاری انجام شده است.

حیدری خاطرنشان کرد: استقبال اقشار مختلف مردم استان چهارمحال و بختیاری برای حضور در حرم مطهر امام خمینی ره بسیار زیاد بود ولی امکانات ما جوابگوی این جمعیت نیست.

وی تصریح کرد: بیشترین شرکت کنندگان در مراسم سی و پنجمین سالگرد رحلت معمار کبیر انقلاب اسلامی از آستان چهارمحال و بختیاری نوجوانان و جوانان هستند.

۴۶

دکمه بازگشت به بالا