استقبال از رویداد «عصر امید» خیلی‌ها را غافلگیر کرد

فریده دوکانه‌ایفرد در گفت‌وگو با خبرنگار گروه استان‌های خبرگزاری آنا در رودهن، برگزار می‌شود. مام دوم در خرداد سال جاری یکی از رویدادهای بی‌نظیر در تاریخ دانشگاه آزاد اسلامی عنوان و بیان کرد: مدت زمان زیادی از برگزاری این رویداد نمی‌گذرد، اما آثار آن در حال حاضر است.

وی افزود: افزایش توجه استادان و دانشجویان به فعالیت در زمینه فناوری و آشنایی با راه‌های شروع کسب و کار مناسب با رشته و گرایش‌های خاص، جذب سرمایه‌گذاران برای ارتباط خود با دانشگاه، توجه به حوزه صنعت به توانمندی‌های دانشگاه به‌خصوص منابع نیروی انسانی، قدرت نرم‌افزاری. دانشگاه، همه چیز دانشگاه در حل مسائل و از مهم‌تر تغییر نگرش اعضای هیئت علمی و دانشجویان درباره امکان و میسر بودن علم به ثروت و لزوم توجه و افزایش مهارت‌های عملی و تجربی نسبت به اعمال نظری و غیرتجربی از نشانه‌های این رویداد است.

دانشگاه آزاد اسلامی واحد رودهن معرفی شد: استقبال چشمگیر از رویداد گام دوم برای خیلی‌ها غافلگیرکننده بود و شرکت گستردگی از نقاط مختلف کشور در این رویداد بیانگر ترویج و رسوخ مهم علم به فناوری همراه در واحدهای دانشگاهی و وجود توان بسیار قوی در سطح کشور است. .

دوکانه‌ای‌فرد عنوان کرد: با یکپارچه ساختن و هدف ساختن مسیر حرکت دانشگاه در جاده علم و فناوری در مدت کوتاهی به عنوان کشوری مرجع در آن در کمترین منطقه مورد نظر قرار گرفت.

وی پیش‌بینی می‌کند که چنین رویدادی با هدف مهم‌تر و سطح عمیق‌تر در آینده‌ای استمرار و از این رهگذر حوزه علم و فناوری به رشد و شکوفایی قابل توجه است.

انتهای پیام / ۴۰۷۸/۴۰۶۲ /

دکمه بازگشت به بالا