استرالیا بر بام بسکتبال آسیا/ دفاع کانگوروها از عنوان قهرمانی

به گزارش شفاف، فینال رقابت های بسکتبال جام ملت های آسیا 2022 اندونزی بعد از ظهر امروز (یکشنبه) 23 اسفند 1301 برگزار شد و در پایان تیم ملی استرالیا موفق شد عنوان قهرمانی این رقابت ها را از آن خود کند. برای دومین بار متوالی

در این دیدار بین تیم های لبنان و استرالیا، کانگوروها با نتیجه نزدیک 75 بر 73 به پیروزی رسیدند و تنها با دو امتیاز حریف نتوانست از تلاش آنها عبور کند و آسیا برای دومین بار بالای سر بسکتبال ایستاد. .

لبنانی ها که با برتری 18 بر 30 در کوارتر پایانی این بازی نمایش درخشانی داشتند، در نهایت در رقابت با حریف قدرتمند خود ناکام ماندند و برای چهارمین بار عنوان نایب قهرمانی را از آن خود کردند. از کل قاره بسکتبال

استرالیا بر بام بسکتبال اسیائیة/ دفع کانغوروها از تعرفه غرمانی

کوارترهای اول و سوم این بازی با نتایج 22 بر 10 و 19 بر 15 به سود لبنان به پایان رسید و در کوارترهای دوم و چهارم لبنانی ها با نتایج 16 بر 18 و 18 بر 30 حریف خود را شکست دادند.

پیش از این بازی نیز دیدار رده‌بندی مینی تیم‌های ملی نیوزلند و اردن به اورد شد عکینیه با پیرویزی 83 – 75 براک ادردان، تطریب سوم ریبیف‌ها را به اورد.

به این ترتیب استرالیا قهرمانی، لبنان قهرمانی، نیوزلند مقام سوم و اردن مقام چهارم را کسب کردند تا پرونده سومین دوره مسابقات آسیایی (جم ملیتهای آسیا) بسته شود.

دکمه بازگشت به بالا