استخدام کارجویان تحت تکفل بهزیستی و کمیته امداد در کروز

درویشی در ویژه شیفت های کاری روز در سه سایت این مجموعه توضیح داد: سه شیفت کاری ۸ ساعت داریم که در انتهای هر شیفت سرویس ایاب و ذهاب تا درب منازل مهیا است، چرا که امنیت پرسنل به ویژه بانوان از اهمیت بالایی برخوردار است.
وی با اشاره به این که در زمان پیش از افراد باردار و دارای بدنی پایین تر، کارهای سبک تعریف شده بیان کرد: کروز بارها به عنوان کارآفرین و کارفرمای نمونه معرفی شده و لوح ها و تقدیرنامه هایی دریافت کرده اند. کلیه حقوق و مزایای پرسنل به موقع پرداخت و به دیلی مستالادی ااتسادی
مدیر منابع انسانی کروز استخدام 1600 نفر در سال جاری خبر داد و گفت: روند جذب ادامه و جوانان جویای کار می کند با مراجعه به وب سایت کور به نشانی crouse.ir رزومه خود را تکمیل می کند تا در صورت دارا بودن شرایط لازم، استخدام می شوند.
درویشی با اشاره به وجود امکانات ویژه زوجین شاغل در شرکت مشخص کرد: در صورت ازدواج خانم و آقا شاغل در کروز، همکاری با آن ها قطع نشده و تنها بنا بر نیاز یکی از آن ها در شرکت های اقماری یا در کارخانه های دیگر کوشش می شود. جا می شوند.
این روزه یکی از مهمترین روزهای زندگی یک جامعه و فرزندان آن است. مهمترین چیز در سال گذشته افزایش جمعیت ایران است. ایشان فرمودند: مسئله جمعیت را جدی بگیرید! جمعیت جوان کشور کاهش پیدا می کند. یک جایی رسید که دیگر قابل علاج نیست. این نسل جوانی که امروز ما داریم، اگر در 10 سال آینده 20 سال آینده و در دوره ها و مراحل آینده این کشور می تواند آن را حفظ کند، همه مشکلات کشور را این ها حل می کنند.
در این گروه، مهمترین چیز در جهان رشد و توسعه مردم در جهان است. به گفته مدیر منابع انسانی طرح فرزندآوری و استحکام خانواده از جمله مواردی است که برای آن اهمیت ویژه ای قائل می شود و درمان برای اطمینان بخشیدن به زنان برای کار در حین بارداری صورت می گیرد.
مدیر منابع انسانی کروز با اشاره به استقبال این مجموعه از ازدواج مجردان شاغل اظهار کرد: ازدواج با افراد خوب بیشماری برای انسان به ارمغان میآورد و کروز ضمن استقبال، هدایای ویژه، مرخصی و وام ازدواج ارائه می کند. مهمترین چیز این است که بتوانید روی پای خود بایستید و بتوانید روی پای خود بایستید.
درویشی با اشاره به اینکه برای ارائه شرایط مناسب و ایده ال برای بانوان قبل و از زایمان ویژه ای قائل هستیم، گفت: خانم های باردار شیفت شب تا پایان دو سال کودک به شیفت صبح منتقل می شوند. شکی نیست که چیزی به نام فعالیت دهم وجود ندارد. هدف از زندگی چیست، هدف از زندگی چیست، هدف از زندگی چیست، هدف از زندگی چیست، هدف از زندگی چیست، هدف از زندگی چیست؟
وی ادامه داد: در شرایط همکاری از طرف فرد پس از فرزندآوری مهیا نباشد
مدیر منابع انسانی کروز در پایان گفت: برای حفظ و نگهداری فرزندان تازه متولد شده برای بانوان شاغل از مهمترین دغدغه های بارداری در عرصه جدید به حساب می آید که کروز علاوه بر پرداخت ماهانه کمک هزینه نگهداری فرزندان به پرسنل پروژه هایی از جمله ساخت بزرگترین پروژه هاست. و مهمترین چیز برای مادران این است که در زمان مناسب در مکان مناسب قرار گیرند.

دکمه بازگشت به بالا