«استان سمنان»کمترین میزان بیکار را به خود اختصاص داده است – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

این پست از سایت بیگ نیوز برگرفته از سایت ” www.mehrnews.com ” در مورد مقاله ” «استان سمنان»کمترین میزان بیکار را به خود اختصاص داده است – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان ” ارائه شده است، در صورتی که محتوای این پست مورد توجه تان واقع شده است به دسته بندی مربوطه مراجعه نمایید.

ایران

به گزارش خبرنگار آنلاین، محمد رضا صادقی بعد از ظهر سه شنبه در همایش بزرگداشت روز جهانی استاندارد به میزبانی استانداری سمنان بیان کرد: تولید کالای مرغوب با کیفیت و استاندارد در نهایت منجر به رشد اقتصادی، توسعه بازار فروش و پیشرفت یک مجموعه تولیدی خواهد شد.

وی افزود: استان سمنان کمترین میزان بیکاری کشور در سال‌های ۱۴۰۱ و ۱۴۰۲ را به خود اختصاص داده و دومین استان کشور در سال ۱۴۰۱ در بحث ایجاد فرصت‌های شغلی است، در رشد اقتصادی بدون نفت نیز در جایگاه استان اول کشور قرار دارد.

معاون اقتصادی استاندار سمنان با بیان اینکه در حوزه رقابت پذیری، کالای ایرانی با کیفیت، با دوام و استاندارد دارای اهمیت است، گفت: کالای صادراتی ما از استان باید با کیفیت صادر شود، ما در استان با بهره گیری از نیروی انسانی با کیفیت، در حال تولید کالای با کیفیت و استاندارد هستیم.

صادقی بیان کرد: اقتصاد استان امروز به لحاظ کمی توسعه مطلوبی داشته است، استان سمنان در حوزه شاخص توسعه صنعتی در رتبه‌های برتر و نخست کشوری قرار دارد.

دکمه بازگشت به بالا