از گربه‌های آرمیتاژ چه می‌دانید؟

این پست از سایت سایت اطلاع رسانی بیگ نیوز برگرفته از سایت ” www.borna.news ” در مورد مقاله ” از گربه‌های آرمیتاژ چه می‌دانید؟ ” ارائه شده است، در صورتی که محتوای این پست مورد توجه تان واقع شده است به دسته بندی مربوطه مراجعه نمایید.

از گربه‌های آرمیتاژ چه می‌دانید؟

گربه‌های آرمیتاژ، گروهی گربه‌ هستند که در موزه آرمیتاژ در سن‌پترزبورگ روسیه زندگی می‌کنند.

به گزارش خبرنگار گروه فرهنگ و هنر بیگ نیوز؛ گربه‌های آرمیتاژ، گروهی گربه‌ هستند که در موزه آرمیتاژ در سن‌پترزبورگ روسیه زندگی می‌کنند.

جالب است بدانید که این موزه سخنگوی مطبوعاتی مخصوص گربه‌ها دارد و سه نفر از آن‌ها نگهبانی می‌کنند. گربه‌ها در زیرزمین موزه زندگی می‌کنند و در تابستان‌ها نیز میدان اصلی موزه سروکله‌شان پیدا می‌شود.

در سال ۲۰۱۰، «ماریا خلتونن» که برنامه گربه‌های موزه را مدیریت می‌کرد، اظهار داشت که ۶۰ گربه در محوطه موزه وجود دارد. این در حالی است که کارکنان موزه به شوخی می‌گویند که به طور رسمی موزه فقط قرار است ۵۰ گربه داشته باشد.

«ایرینا پوپوتس»، رئیس بخش گربه‌ها می‌گوید که گربه‌ها «به اندازه مجموعه‌های آثار هنری ما معروف هستند»…

طبق گفته‌ها آشپزخانه‌هایی برای تهیه غذای گربه‌ها و حتی یک بیمارستان کوچک برای آن‌ها وجود دارد. هر کدام از آن‌ها علایق غذایی متفاوتی دارند. از سال ۲۰۱۳، کمک‌های مالی (پرداخت ماهانه ۴۰۰ یورو از مؤسسه خیریه Pro Animale و حمایت رویال کانین، یک تولید‌ کننده فرانسوی غذای سگ و گربه) هزینه حضور گربه‌ها را تأمین می‌کند.

انتهای پیام/


آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

انتشارات فرهنگ و هنر

از ترکیب کلماتی منتقی و فرهنگ غنی، جادوی زبانی را بر شما تمرین می‌کنم.
دکمه بازگشت به بالا