فرهنگ و هنر

از تیم وزنه‌برداری انتظار بیشتری در آسیا داشتیم/‌ در جریان تغییر در کادر فنی نیستم 

بهداد سلیمی در گفت‌وگو با آنا:

نایب‌رئیس فدراسیون وزنه‌برداری گفت: طبیعتاً انتظار بیشتری از وزنه‌برداران در آسیا داشتیم اما اگر زارعی مصدوم نمی‌شد و اوت نمی‌کرد شانس کسب قهرمانی داشتیم.

بهداد سلیمی نایب‌رئیس فدراسیون وزنه‌برداری در گفتگو با خبرنگار گروه ورزش خبرگزاری آنا، درباره عملکرد تیم ملی وزنه‌برداری در مسابقات قهرمانی آسیا گفت: به نظرم نتایج خوب بود، ما در بخش بانوان ننتیجه قابل قبولی کسب کردیم، الهام حسینی توانست به سه مدال طلا برسد و این اولین بار است که بانوان ایران در تاریخ مسابقات آسیایی به مدال طلا می‌رسند. بقیه بانوان هم انصافا خوب کار کردند و اگر از این تیم مورد حمایت قرار بگیرد شانس بیشتری برای کسب مدال خواهد داشت. نباید فراموش کنیم که وزنه‌برداری بانوان یک رشته نوپا در ایران است و زمان می‌برد تا جا بیافتد. اما با وجود نوپا بودن این رشته بانوان ما خیلی خوب ظاهر شدند.

از تیم وزنه‌برداری انتظار بیشتری داشتیم

وی در ادامه به عملکرد تیم مردان و کسب سومی آسیا اشاره کرد و گفت: طبیعتاً انتظار بیشتری از کسب عنوان سومی داشتیم. این تیم برای قهرمانی آماده شده بود. به نظر من به غیر از دو سه وزنه‌بردار که نتایج خوبی کسب نکردند بقیه وزنه‌بردران خوب کار کردند. چند وزنه‌بردار ما با مصدومیت درگیر شدند، اگر زارعی دچار آسیب‌دیدگی نمی‌شد و در دو ضرب اوت نمی‌کرد ما شانس قهرمانی داشتیم، اما متأسفانه آسیب‌دیدگی او باعث شد امتیازات زیادی از دست بدهیم.

عسگری بعد از لیست نهایی اعزام دچار مصدومیت شد

سلیمی در پاسخ به این سوال که چرا برخی وزنه‌بردران با وجود مصدومیت به مسابقات اعزام شدند، عنوان کرد: یک ماه قبل از برگزاری مسابقات لیست نهایی وزنه‌برداران ارسال می‌شود و زمانی که اسم مجید عسگری برای حضور در این مسابقات ارسال شده بود او پس از آن دچار مصدومیت شد.

  در جریان تغییر در کادرفنی نیستم 

نایب‌رئیس فدراسیون وزنه‌برداری در پاسخ به این سوال آیا تغییراتی در کادرفنی ایجاد می‌شود یا خیر، عنوان کرد: قرار است به زودی جلسه کمیته فنی تشکیل شود و کادر فنی در مورد عملکرد تیم و نتایجی که وزنه‌برداران به دست آوردند گزارشی ارائه خواهد داد. من در جریان تغییر در کادرفنی نیستم و یک عضو کمیته فنی هستم و سایر افراد هم باید نظر خود را اعلام کنند، در نهایت امیدوارم هر تصمیمی گرفته شود به سود وزنه‌برداری ایران باشد. ما تقریبا نزدیک به 45 روز دیگر مسابقات جهانی را پیش رو داریم و کار در جهانی به مراتب سخت‌تر خواهد بود. 

انتهای پیام/4057/

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا