از برگزاری ۳ رویداد «ایده‌شو» تا ارائه ۴۲ طرح درون و برون‌دانشگاهی

محسن ترک در گفتوگو با خبرنگار گروه استان های خبرگزاری آنا با تشریح برجسته ترین فعالیت های فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی واحد بندردیلم در سال 1400 اظهار کرد: تشییع پیکر مطهر شهید گمنام، برگزاری مراسم فرهنگی شهرستانی در جوار بارگاه شهید گمنام، با مجموعه های انقلابی و فرهنگی، یکمین. سالگرد تدفین شهید گمنام در سطح شهرستان بندردیلم، مسابقه کتابخوانی به مناسبت هفته دفاع مقدس و شرکت در جشنواره صنایع خلاق دانشگاه و انتخاب یکی از آثار واحد دیلم بهعنوان اثر برتر استانی و شرکت در جشنواره کشوری ازجمله فعالیت های فرهنگی در سال گذشته بوده است.


عکس های بیشتر:

انداه آزاد سلامی واحد بندردللم | مقالات و مقالات


وی با اشاره به افزایش چشمگیر در جذب کمکهای مردمی، جذب خیران برای ساخت یادمان شهید و زمین چمن مصنوعی دانشگاه آزاد اسلامی واحد بندردیلم را در این راستا برشمرد و توضیح داد: سایت دانشگاه علوم پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی واحد بندردیلم را معرفی کرد. این لیستی از محبوب ترین مکان ها در جهان است، مانند تاریخچه شهر و موقعیت آن.

سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد بندردیلم وجود مسجد در محل دانشگاه و استفاده از آن بهعنوان یک توان بالقوه فرهنگی را برشمرد و با اعلام برگزاری سه رویداد ایده شو با محور «دریانوردی علمی»، «صنایع تبدیلی»، «شیلات»، تشکیل دو گروه پژوهشی. اگر می خواهید محتوای یک گروه را تغییر دهید، نباید برای هیچ هدفی از آن استفاده کنید و نباید آن را تغییر دهید.

وی با اشاره به تحقیقات دانشگاه آزاد اسلامی بندردیلم بیان کرد: تألیف و چاپ یک جلد کتاب توسط اعضای هیئت گروه علمی مدیریت، ارائه 23 طرح بروندانشگاهی و 19 طرح دروندانشگاهی، ارائه 23 مقاله علمی پژوهشی، 9 مقاله ISI، هفت مقاله تخصصی علمی علمی. و 146 مقاله کنفرانسی، دانشجویان دانشگاه ها و فناور مجموعه دانش عصریا، برگزاری دوره های آموزشی توانمندسازی و به طور کلی، برگزاری سه رویداد «ه آرا» با محوریت دریانوردی صنایع علمی، تبدیلی، شیلات و آبزیان گرمسیری و دو گروه پژوهشی مدیریت تجارت سواحل و بنادر گروه پژوهشی مطالعات و حسابداری در برگزاری رویداد ملی گام دوم و طراحی سامانه و برگزاری جلسات دفاع به صورت مجازی در دوران سلامت بیماری توسط اعضای اقتصاد هیئت علمی فناور این دانشگاه در سال 1400 بود.

سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد بندردیلم ایجاد سالن آمفی تئاتر دانشگاه با ظرفیت 220 نفر را از دیگر موارد عنوان کرد و در ادامه رشد 16 درصدی جذب دانشجو در این خبر داد.

انتهای پیام / ۴۰۷۸/۴۰۶۲ /

دکمه بازگشت به بالا