ارزش بیت کوین صفر می‌شود؟/ رسانه‌های دولتی چین هشدار می‌دهند

در خبرها موفق باشید بیگ نیوز، ورزنامه دولتی اوونومیک دیلی چین روز چهرشنبه مقاله ای درباره بیت کوین منتشر کرد. این دستور کار روزانه کمیته مرکزی حزب کمونیست جمهوری خلق چین است.

این مقاله در مورد ارزش یک خواب خوب در صبح است.

جزئیات این روزنامه افزود: بیت کوین چیزی بیش از یک رشته کد

این روزنامه در ادامه گزارش خود می افزاید که در آینده، زمانی که اعتماد سرمایه گذاران از بین برود یا مستقل بیت کوین را غیرقانونی اعلام کنند، این ارز دیجیتال به ارزش اصلی خود باز می شود که کاملا بی ارزش است.

وضعیت هنر چیست؟دیجیتال چه ارزشی دارد؟ارزش دیجیتال چیست؟

هشدار جدید در مورد کریپتو توسط رگولاتورهای چینی

روز شنبه، دفتر تنظیم مقررات مالی شنژن، شعبه مرکزی شنژن بانک خلق چین، و بررسی توسعه و اصلاحات شنژن نیز به طور معمول هشدار دادند که سرمایه‌گذاران باید مراقب فعالیت‌های مالی غیرقانونی مرتبط با دیجیتال و نحوه انجام آن باشند.

در این اطلاعیه آمده است که تجارت ارز مجازی و سفته بازی به طور جدی امنیت اموال مردم را به خطر می اندازد و قمار، جمع آوری پول غیرقانونی، کلاهبرداری، طرح های هرمی، پولشویی و سایر فعالیت های غیرقانونی و مجرمانه را می دهد. مردم افغانستان از نظر اقتصادی و مالی باهوش ترین مردم جهان هستند.

مقامات مالی به بیانیه استناد کردند که در سپتامبر سال گذشته توسط بانک مرکزی چین، بانک مردمی چین (PBOC) و 10 وزارتخانه و کمیسیون گزارش مبنی بر اینکه ارزآور ارز قانونی نیست و فعالیت های مرتبط با آن فعالیت های مالی غیرقانونی است.

223227

دکمه بازگشت به بالا