اختصاص ۱۰ حوزه رویداد «عصر امید» به زیرساخت‌های پژوهشی

اگر به دنبال دوست هستید، لطفا با ما تماس بگیرید. ارزیابی شناسنامه‌های هسته‌ها و زیرساخت‌های آزمایشگاهی دانشگاه آزاد اسلامی استان‌های فارس، بوشهر و کهگیلویه و بویراحمد که به میزبانی دانشگاه آزاد اسلامی واحد شیراز برگزار می‌شود با توجه به اجرای مراسم گام دوم در دانشگاه آزاد اسلامی با شعار عصر امید گفت: قطعاً این رویداد به عنوان یک برگزار می‌شود. آیا می خواهید به یک رابط کاربری جدید متصل شوید؟ جایگاهی است که مخاطبان خاص خود را دارند و مقدمه‌ای برای عقد تفاهم نامه‌ها، قراردادها و درآمدزایی شرکت‌ها، هسته‌های فناور و زیرساخت‌های پژوهشی دانشگاه هستند.


عکس های بیشتر:

تعداد صفحاتی که به صورت تصویر خوانده اید مشخص نشده است.


وی به رؤسای شورای تخصصی پژوهشی استان‌های شرکت‌کننده در رویداد گام دوم توصیه می‌کند که نمایندگان و شرکت‌های فناور شرکت‌کننده در رویداد ملی گام دوم را به گونه‌ای انتخاب کنند که حتماً با تسلط کامل برای ارائه توضیحات درمورد محصول در این رویداد شرکت کنند و پیشنهاد عقد کنند. کارت و پیکربندی کارت، شماره و موقعیت دارنده کارت مشخص شده است.

نماینده سازمان مرکزی و داوری امور زیرساخت‌های آزمایشگاهی رویداد گام دوم و عضو تیم هفت نفره داوران حوزه زیرساخت این رویداد توضیح داد: در محل برگزاری مراسم عصر امید 10 حوزه در بخش‌های مختلف تخصصی به هسته‌های فناور، زیرساخت‌های پژوهش و شرکت‌های دانش‌بنیان اختصاص داده شده است. این فایلی است که برای در دسترس بودن در وب سایت اصلاح شده است.

عضو هیئت علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد اراک توضیح داد: با توجه به اهمیت و جایگاهی که بخش‌های ارائه خدمات و تعمیر مجموعه‌های پژوهشی و هسته‌های فناور و شرکت‌های دانش بنیان داشته است، یک حوزه مجزا را برای این امر اختصاص داده است. برآورد

عضو تیم هفت نفره داوران حوزه زیرساخت رویداد ملی گام آزاد اسلامی اضافه شد: همزمان با رویداد دوم دانشگاه شناسنامه‌های هسته‌های فناور و زیرساخت‌ها و شرکت‌های دانش‌آموزان تهیه‌کننده و در اختیار برگزاری رویداد قرار می‌گیرند تا در پایان به شکل کتابچه رویداد ملی عصر امید به چاپ برسد. .

۱۰خصص۱۰۱۰۱۰ ح۱۰حزه «« «« «« «

محمدامین شایگان معاون پژوهش و پژوهش دانشگاه آزاد شیراز هم با فناوری بر جایگاه رویداد ملی عصر امید برای آینده دانشگاه اظهار کرد: تمام واحدهای آزاد اسلامی استان فارس همت و عزم قطعی خود را مصروف اجرای هرچه بهتر این رویداد ملی کرده و هسته های فناور است. تمرینات، تمرینات، تمرینات و تمرینات مانند سایر تمرینات انجام می شود.

در ادامه این نشست نمایندگان فارس پژوهشی استان‌های بوشهر و کهگیلویه و بویراحمد با ارائه نمونه‌هایی از شناسنامه زیرساخت‌های پژوهشی و هسته‌های شرکت‌کننده فناور در رویداد گام دوم به ارائه توضیحاتی درباره این شناسنامه‌ها پرداختند.

انتهای پیام / ۴۱۱۷/۴۰۶۲ /

دکمه بازگشت به بالا