اختصاصی سازی معابر ممنوع/ جمع‌آوری درهای غیرمجاز کوچه ها و بن‌بست‌های شمال تهران

شهردار منطقه یک تهران خبر داد: درهای غیرمجاز در ورودی معابر، کوچه ها و بن بست های شمال تهران در سهولت و جلوگیری از جلوگیری از تردد، رفتار به مطالبات شهروندان و رعایت عدالت اجتماعی جمع آوری می شود.

حال شما چطور است؟ صبح امروز با حضور حمیدرضا حاجوی شهردار منطقه یک و محمد حسین جعفری معاون دادستان تهران و سرپرست دادسرای منطقه یک (الهیه) درهای شمالی و جنوبی خیابان شهید قاسمی (گلستان) درمحله اقدسیه جمع آوری و 840 متر رفع انسداد شد.

در این شهردار منطقه یک در جمع بازدید از اهالی این خیابان گفت: این اقدام توسط برخی ساکنان در ویژه شدن، تبعیض و ارزش فزاینده ملک خود در کوچه های اختصاصی انجام شده است که هر گونه انسداد و کنترل معابر مرتبط با موضوعات امنیتی است. برای ایجاد صفحه جدید در لیست زیر نباید وارد سیستم شوید.

وی افزود: این اقدام قانونی در اجرای ثبت یک ذیل بند دو ماده 55 قانون شهرداری مصوب 1334 با اصلاحات و الحاقات بعدی، همچنین ثبت شش ماده ماده 96 قانون شهرداری که معابر و کوچه های عمومی عمومی را تشکیل می دهند و در مالکیت شهرداری و سند به ماده تشکیل می دهند. 46 آیین نامه مالی شهرداری ها حفظ و حراست از اموال عمومی و مهیا ساختن برای استفاده معمولاً از وظایف شهرداری تعیین شده است مبنی بر اینکه سد معابر عمومی ممنوع و شهرداری مکلف است از آن جلوگیری و در رفع موانع موجود و آزاد نمودن این معبرها به وسیله. یادداشت روح القدس خدا.

حاجوی افزود: طومار اهالی کوی شهید قاسمی به شورای اسلامی شهر تهران در سال 1399 و همچنین تماس های متعدد با سامانه های نظارتی مبنی بر این خیابان از انحصار بسیار زیاد بوده و شهرداری منطقه یک در چند احقاق حقوق عامه و پس از جلسات متعدد. و شما هنوز نمی توانید به هیچ یک از این فایل ها دسترسی داشته باشید.

حاجوی تاکید کرد: موضوع لزوم رفع انسداد از خیابان اصلی با 5 قانون قانونی از سوی شهرداری به امنای خیابان در اسفندماه 1400 طی سه جلسه با حضور شهردار منطقه، کلانتری 123 نیاوران با هیئت امنای ساکنین مطرح و مهلت های لازم داده شد که نتیجه ای دربرنداشت. که در ابلاغیه رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران به شهرداری تهران بر روی نصب قوانین در معابر، در بهمن ماه 1400 مجدد از شهرداری برای اعمال قانون مطالبه شده است.

بنا براعلام روابط عمومی شهرداری منطقه یک، در تاریخ 15 خرداد 1399 رئیس وقت کمیسیون عمران شورای اسلامی شهر تهران بازگشت به طومار اهالی محله کوی شهید قاسمی گلستان در نامه ای به شهرداری منطقه یک، خواستار رفع و جمع آوری درهای خیابان گلستان اقدسیه را خواستار. .ده بود.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا