اجرای یک رأی کمیسیون ماده ۱۰۰ بعد از یک دهه وقفه/ جمع‌آوری ۲۴ کانتینر غیرمجاز از یک گاراژ

این پست از سایت بیگ نیوز برگرفته از سایت ” www.isna.ir ” در مورد مقاله ” اجرای یک رأی کمیسیون ماده ۱۰۰ بعد از یک دهه وقفه/ جمع‌آوری ۲۴ کانتینر غیرمجاز از یک گاراژ ” ارائه شده است، در صورتی که محتوای این پست مورد توجه تان واقع شده است به دسته بندی مربوطه مراجعه نمایید.

شهردار منطقه ۱۱ تهران از جمع‌آوری ۲۴ دستگاه کانتینر غیرمجاز گاراژ نوبهار با اجرای رأی کمیسیون ماده ۱۰۰ خبر داد.

سید محمد موسوی در گفت‌وگو با بیگ نیوز، با اشاره به گزارش رأی کمیسیون ماده صد به شماره ۹۲۱۱۶۶ در تاریخ ۲۳ اسفندماه سال ۹۲ گفت: بر اساس این گزارش، گاراژ نوبهار، تعداد ۲۴ دستگاه کانتینر غیرمجاز در فضای باز گاراژ مستقر کرده بود که همان زمان، رأی صادر شده به ذینفع ابلاغ و پس از قطعیت، قرار بود به اجرا در آید.

وی ادامه داد: متأسفانه این رأی به دلیل شکایات متعدد از سوی شخص ذینفع، سال‌ها به تعویق افتاد و از انجام وظیفه قانونی و حقوقی شهرداری در این مورد جلوگیری شد.

شهردار منطقه ۱۱ با تأکید بر اینکه شهرداری منطقه هرگز از اجرای قانون به‌ویژه در مورد متخلفان حوزه شهرسازی و معماری کوتاه نمی‌آید، بیان کرد: با تدابیر صورت‌گرفته طی ماه‌های اخیر، شکایات طرح شده رد شد و حکم قضایی مؤثر صادر و به فوریت در دستور کار ناحیه قرار گرفت.

موسوی افزود: در نهایت پس از ۱۰ سال مسکوت‌ماندن پرونده، در خرداد سال جاری، نسبت به اجرای کامل مفاد رأی مزبور و رفع خلاف از محوطه گاراژ اقدام شد و این ۲۴ کانتینر جمع‌آوری شدند. گاراژ نوبهار به مساحت ۳۴۵ مترمربع و با کاربری انبار تجاری در خیابان قزوین واقع شده است.

انتهای پیام 

دکمه بازگشت به بالا