آمادگی فراجا برای ارائه توانمندی‌های علمی به کشورهای عضو سازمان اینترپل

این پست از سایت خبرگذاری بیگ نیوز برگرفته از سایت ” www.isna.ir ” در مورد مقاله ” آمادگی فراجا برای ارائه توانمندی‌های علمی به کشورهای عضو سازمان اینترپل ” ارائه شده است، در صورتی که محتوای این پست مورد توجه تان واقع شده است به دسته بندی مربوطه مراجعه نمایید.

رئیس پلیس بین‌الملل فراجا از آمادگی انتظامی کشور برای ارائه توانمندی‌های علمی به کشورهای عضو سازمان اینترپل در حوزه مقابله با جرائم مختلف خبر داد.

به گزارش بیگ نیوز و بنابر اعلام سایت پلیس، سردار مجید کریمی که در نودویکمین مجمع عمومی سازمان جهانی اینترپل در کشور اتریش برگزار شد با ژنرال احمد الرئیسی رئیس سازمان جهانی اینترپل و رئیس کمیته اجرایی اینترپل دیدار و گفت وگو کرد.

سردار مجید کریمی در این دیدار بر توسعه همکاری‌های پلیسی بین‌المللی در مقابله با انواع جرایم تاکید و نقش پلیس بین‌الملل فراجا در عملیات ها و پروژه‌های اینترپل را مثمر ثمر ارزیابی کرد و آمادگی فراجا را برای مشارکت در پروژه‌ها و عملیات‌های اینترپل در انواع حوزه‌های جرائم فراملی و بین‌المللی خصوصا مبارزه با مواد مخدر، تروریسم، قاچاق اسلحه و مهمات و جرایم سایبری اعلام کرد.

وی خاطر نشان کرد: فرماندهی انتظامی جمهوری اسلامی ایران برای ارائه توانمندی‌های علمی به روز فراجا به کشورهای عضو اینترپل در حوزه‌های مختلف مقابله با جرایم آماده هرگونه همکاری است.  

سردار کریمی با اشاره به توانمندی‌های پلیس بین الملل فراجا در حوزه مقابله با جرایم و استرداد متهمان و مجرمان متواری، آمادگی فرماندهی انتظامی جمهوری اسلامی ایران برای توسعه همکاری های فناورانه در حوزه اینترپل تاکید کرد.

وی در پایان از رئیس سازمان اینترپل برای سفر به جمهوری اسلامی ایران به منظور بازدید از توانمندی‌های فراجا دعوت رسمی به عمل آورد.

گفتنی است که در مراسم فوق، رئیس سازمان اینترپل نیز به رسم یادبود، مدال افتخار 100 سالگی اینترپل را به سردار مجید کریمی اهدا کرد.

انتهای پیام

گروه تحریریه مطالب حوادث

نویسنده حوادث با هنر روایتگری هستم. قصه‌گویی بازیگوشانه و قدرت تجسم آن را دارم تا خوانندگان را به دنیای جذاب رویدادها بکشانم.
دکمه بازگشت به بالا