آماده‌باش سازمان رفاه شهرداری تهران جهت اسکان کارتن خواب‌ها و افراد بی‌سرپناه

روابط عمومی سازمان رفاه، خدمات و مشارکت‌های اجتماعی شهرداری تهران، از آماده‌باش این سازمان برای اسکان دادن به کارتن خواب‌ها و افراد بی‌سرپناه همزمان با شروع فصل سرما، خبر داد.

به گزارش  بیگ نیوز، روابط عمومی سازمان رفاه، خدمات و مشارکت‌های اجتماعی شهرداری تهران اعلام کرد با توجه به لزوم حمایت از اقشار آسیب دیده اجتماعی از جمله کارتن خواب‌ها و افراد بی‌سرپناه، با شروع فصل سرما و با هدف حمایت و ارائه خدمات مطلوب‌تر به اقشار آسیب دیده اجتماعی، گشت‌های ویژه فوریت‌های خدمات اجتماعی حامی شهر در حال آماده‌باش هستند.

شهروندان می‌توانند در صورت مشاهده افراد بی سرپرست و کارتن خواب با شماره تلفن فوریت های خدمات اجتماعی ۱۳۷ تماس حاصل نمایند تا گشت‌های حامی شهر سازمان رفاه، خدمات و مشارکت‌های اجتماعی شهرداری تهران بلافاصله به محل اعزام شده و مددجویان را به مددسراها انتقال دهند.

در حال حاضر حدود ۴۰ گشت ویژه حامی شهر به صورت شبانه روزی آماده‌باش هستند و همچنین مددسراها (گرمخانه‌ها) مناطق ۲۲ گانه نیز آماده پذیرش افراد بی‌سرپناه و کارتن خواب بوده تا در روزهای سرد پاییزی و زمستانی اقدام به اسکان این مددجویان نمایند.

انتهای پیام

بیگ نیوز

رسانه خبری بیگ نیوز لاقمند در زمینه اخبار فرهنگی،پزشکی و اجتماعی با بهرمندی از پایگاه های روز ایران و جهان می باشد.
دکمه بازگشت به بالا