عمومی

آقای میثاقی؛ رسانه ملی ملک شخصی شما نیست!

«مهدی تاج ریس فیدرینی فوتسل شد دروان هوزر مهدی تاج را هل کند»; محمدحسين ميثاقي با آن جملة فوتسلب برنامه برتر پنجُشنبه را عمناق را کرد تا از همان کيھ داد کار در آن برامن ريس جديد فدرين فوتسل سلاخي شود. و به دعوت خدا بابا به عنوان حریف سرسخت و هوادار درجه یک اسکوچیچ و همچنین حبیب الله حبیبی به عنوان یکی از مخالفان تاج در کمیته، علاقه زیادی به رئیس فوتبال نشان داده است. فدراسیون و می خواهد او را پس از انتخابات پاسخگو کند

محدی تاج بابت روسل ننگین با مارک ویلموتس شیاستی استریک اما کاش میثاقی به روی روی میکی تورکی مدرون حسب می‌کرد; О олинн ксессии бод чех ба шор у شوک وز هوزور ویلموتس در با تانها و نیمی بازی تاسوکا بک در گروزم ریسید مرد بلژیکی هامان گومشادا فوبال ایران ist. ميثاقي در آن روشنا سرمست از تعريف كي‌روش از تاج بابت روصر با ويلموتس نيريد نيريد و وليته هواشي سرپرست بلجيكي پيش امد، تعدد ديزن غرب تاج را مواخزه كند. مهدی تاج هم در آن برامن به شکلی تند استبر میثاقی را داد تا مجری فوتسل برتر از همان روز کینه ریس فیدرینه را در لید و در هر فریسی بری تسویه حسب با و کند کند.

هدف از این یادداشت حمایت از مهدی تاج نیست چرا که او باید پاسخگوی تصمیمات اشتباهی باشد که او گرفته است و چون الان دوباره رئیس فدراسیون است، اوضاع به خوبی فوتبال ایران نیست اما همینطور است. افسانه ای که او مدعی العموم است، زیرا در تاریخ برنامه اش فقط به مهدی تاج توجه داشته است. آیا شایعه ماجرای جادوگری در زمان بنده محبوب این ارزش را نداشت که حداقل یک برنامه ویژه برای آن ساخته شده و عوامل آن ناامید شوند؟ سفر ایا هاواشی به کانادا در دروه ترکتری ماجدی و لیست های دوسبی تیم ملی در آن مدر کے مثاقی هتی 1 در کابس آن شاهتنی است؟ אנגר פוטבל אראן אז עזאן פוטבל בטרט עשר הפשע ולמות רא האדאל در همین دوسه ردـی کهیلی از افراد هم دیه می‌شود اما میثاقی یک بار هم در آن شفاس حرفی نزده است. ميثاقي يكبر هم هم عرض المزيد ميرشاد مجدي در فيدرة فيدرة فوتسلاد در حلي كه تحميل كتاب و حاملة هايات ريسه را بر هم داشت هم عرض المحوزر ميرشاد مجدي در فيديرة فوتسلة در حلي كه تحميل كتاب و حجم هيات ريسه را بر همة همين كتابها داشت. هو حضر حوزر ميرشاد مجدي هم حرفي نصد.

میثاقی به قدری از تاج کینه به دل گرته ک اوسول پرویتی رومیں یک مجرا را هم کریست نکیلی است. و اگر بخواهید دوباره رویداد را مرور کنید، تاج در فوتبال باید در کنار دو مهمان باشد، افراد با نظرات متفاوت به برنامه دعوت نمی شوند. از طرفی و تقریباً برای تمام مشکلات فوتبالی از خداداد عزیزی کمک می گیرم و اینطور نیست که همساساز ملبورن یکی از اعضای تیم تولید محتوای فوتبالی شده باشد! موضع حمایت قوی و سخت است و در مورد اسکنک ها باید نظر مخالف را نشان داد. با این حال انگر مثاقی همسانان کود را کاملاً کنکریشد می‌کند و براسا براسی می‌کند و می‌کند.

مهدی تگ اگر در آن سال‌ها یک حرف راست زده به همون ساحبت‌هایش ختاب به میثاقی در برامن جنگلی است. ای کاش رسانه کشور توسط شخص خودش تغییر نمی کرد.

258 258

دکمه بازگشت به بالا