ورزشی

آغاز دعوای کی‌روش و برانکو؛ بازیکنان پرسپولیس در تیم ملی چاق می‌شوند!

پرسپولیس در اردوی تیم ملی 6 بازیکن داشت که بسیاری از آنها در تیم کارلوس کی روش نقش آفرینی کردند. کی روش در دبی فقط می خواست روی شاگردانش کار بدنی کند و تیم ملی اصلاً قرار نبود یک بازی تدارکاتی در آنجا انجام دهد. از طرفی پرسپولیس با هدایت برانکو درگیر لیگ قهرمانان آسیا بود و بازی های بسیار حساسی را پیش رو داشت. برانکو گفت حالا که تیم ملی بازی تدارکاتی ندارد بهتر است روش شش ملی پوش را در اختیار ما بگذارد چرا که پرسپولیس هم نماینده ایران است و باید بازی های مهمی در آسیا انجام دهد اما کارلوس کی روش. تحت هیچ شرایطی نمی رفت و می گفت باید همه افراد حاضر در کمپ دبی را همراهی کنم و روی وضعیت بدنی آنها کار کنم. ما باید در جام جهانی با بزرگترین ستاره های فوتبال جهان مبارزه کنیم و من نمی توانم از تمریناتی که بازیکنان در تیم های باشگاهی خود انجام می دهند راضی باشم.

خلاصه درگیری دو طرف بالا گرفت و کرشش از جملات نسبتا تندی در مورد سرمربی وقت پرسپولیس استفاده کرد و فکر می کند بازیکنان آماده را از ما می گیرد و در اردوی تیم ملی این بازیکنان چاق می شوند و وقتی به میدان می روند. پرسپولیسی ها خیلی کیلو اضافه دارند.

بازیکنان خود را در بهترین شرایط و به بدترین شکل ممکن به تیم ملی تحویل می دهیم، آنها را از مربی خودخواه و مغرور به نام کارلوس کی روش پس می گیریم. نمی دانم چه کسی باید جلوی این مربی مغرور را بگیرد اما ما به بازیکنان خود در پرسپولیس و لیگ قهرمانان آسیا نیاز فوری داریم. کارلوس کی روش با شنیدن صحبت های برانکو تردید بیشتری پیدا کرد و به هر 6 ملی پوش پرسپولیس دستور داد به فرودگاه رفته و با اولین پرواز به تهران برگردند تا پرسپولیسی ها را تا آسیا همراهی کنند.

در واقع هر 6 بازیکن پرسپولیس را در تیم ملی صف آرایی کرد تا روحیه آنها را خراب کند. بازیکنان همچنین گفتند نباید قربانی دعوای کیروش و برانکو شویم چرا که دوست داریم تیم ملی مان را همراهی کنیم و برای پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا بازی کنیم.
در نهایت دعوای کی روش و برانکو به یک دوئل پر سر و صدا تبدیل شد و به همین دلیل بود که بسیاری از هواداران پرسپولیس علیه کی روش موضع گرفتند و استقلالی ها از سرمربی پرتغالی حمایت کردند.

بیشتر بخوانید:

258 258

دکمه بازگشت به بالا