آغاز جمع آوری گوشی‌های آیفون در خراسان‌رضوی

این پست از سایت خبرگذاری بیگ نیوز برگرفته از سایت ” aftabnews.ir ” در مورد مقاله ” آغاز جمع آوری گوشی‌های آیفون در خراسان‌رضوی ” ارائه شده است، در صورتی که محتوای این پست مورد توجه تان واقع شده است به دسته بندی مربوطه مراجعه نمایید.

آفتاب‌‌نیوز :

حسین دشتبان افزود: این اقدام به منظور مقابله با قاچاق کالاهای این برند همزمان با سراسر کشور انجام شده است و کمیته شناسایی قرارگاه مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز تمامی عرضه‌کنندگان این ۲ مدل گوشی را شناسایی کرده و با آنها برخورد قانونی خواهد کرد.

وی درباره گمرکی نبودن بیشتر گوشی‌های آیفون سری ۱۴ اظهار کرد: بسیاری از سریال‌های گوشی‌های آیفون سری ۱۴ وارد شده ثبت گمرکی نشده است و از نظر قانونی قاچاق محسوب می‌شود.

دبیر کمیسیون برنامه ریزی، هماهنگی و نظارت بر مبارزه با قاچاق کالا و ارز خراسان رضوی گفت: تمامی دستگاه‌های اجرایی مربوطه دستور برخورد با عرضه گوشی‌های قاچاق را دریافت کرده‌اند و با عرضه‌کنندگان برخورد می کنند ضمن این که دستگاه‌هایی که به آنتن‌دهی گوشی‌های آیفون کمک می‌کنند هم کالای قاچاق به شمار می روند.

دشتبان افزود: فروش وسایلی مانند دانگل‌های آی‌کاس (نوعی مبدل چند سیمکارت کننده بلوتوث) نیز قاچاق است و عرضه این وسیله ممنوع بوده و قاچاق محسوب می شود.

وی اضافه کرد: این برخورد در راستای ممنوعیت واردات تجاری، مسافری و پستی آیفون‌های ۱۴ و ۱۵ اعلام شده بود و از همه افراد جامعه می‌خواهیم قبل از خرید هر نوع وسیله و کالا استعلام اصالت را انجام دهند.

گروه تحریریه مطالب حوادث

نویسنده حوادث با هنر روایتگری هستم. قصه‌گویی بازیگوشانه و قدرت تجسم آن را دارم تا خوانندگان را به دنیای جذاب رویدادها بکشانم.
دکمه بازگشت به بالا