اقتصادی

آرامش دانشگاه مرهون تلاش کارکنان حراست است

به گزارش خبرنگار گروه استان های خبرگزاری آنا از شهری، عبدالله قدرتی در نشست با بررسی های فیزیکی که در جلسات ابنسینای دانشکده مدیریت و حسابداری دانشگاه آزاد اسلامی واحد یادگار امام خمینی(ره) برگزار شد، اظهار داشت: داشتن احترام متقابل به تمام بیش از ازپیش. در دانشگاه تبیین می شود و تکریم کرد و به استادان، کارکنان و دانشجویانی که دارای کرامت و اهل علم و دانش هستند بسیار حائز اهمیت است و این باید در این زمینه سرآمد همه باشد.


بیشتر بخوانید:

آرامش موجود در دانشگاه مرهون تلاش و زحمات واحد حراست و انتظامات است


وی افزود: حیفاظت را به‌نوعی پیشانی دانشگاه میدانیم؛ مهمترین چیز در زندگی این است که امن و مطمئن باشید. پژوهشی، فرهنگی ، ورزشی و … پیگیری می شود.

مدیرکل حراست دانشگاه آزاد اسلامی واحد یادگار امام خمینی شهری با اشاره به راز خلقت و فلسفه وجودی انسان گفت: از زمان آفرینش موضوع نگهبانی، حراست بشر و حفاظت از وجود است و اولین نگهبان عالم خلفت خداوند سبحان است و نگهبان هر انسان عقل اوست.

این مسئول اضافه کرد: چشم و گوش هر سازمانی حراست و بررسی آن مجموعه بوده و انتظامات جزء زحمتکشترین قشر جامعه است و وظیفه ما دفاع و حفاظت از آبرو، ناموس، اموال بیت المال، نگهداری از اسرار افراد، اجرای و رعایت قوانین، ضوابط و تنظیم است.

قدرتی تکریم ارباب‌رجوع، حراست اموال، اماکن و دانشگاه‌ها، نظارت بر ورود خروج، تجهیزات، افراد و وسائط نقلیه، بازدید و کنترل از اماکن حساس، نظارت بر پوشش افراد به‌ویژه دانشجویان، ساماندهی و جلوگیری از ورود نابهنجار اجتماعی در دانشگاه با بازدید میدانی، نظمی در برگزاری همایش‌ها و مراسم‌ها و رعایت تغییر و تحول نوبت‌ها را ازجمله مأموریت‌های عمومی حراست و مدیریت بیان بیان کرد.

وی چگونگی برخورد با افراد، دانستن زبان بدن و رعایت آن، مهارت‌های استقبال و بدرقه ارباب‌رجوع، انجام فعالیت‌های ممنوعه در حین انجام وظایف و اطلاع‌رسانی و نحوه پاسخگویی صحیح به مهارت‌های یک نگهبان عنوان می‌شود.

دانشگاه دارای قداست أ شأن و منزلت است

مرتضی عسگری سرپرست اداره محیط زیست دانشگاه آزاد اسلامی واحد یادگار امام خمینی شهری با قدردانی از تلاش صادقانه برای بررسی دقیق بیان کرد: همکاران ما باافتخار با همه توان برای امنیت مجموعه دانشگاه و حراست از حریم علم و دانش به‌صورت شبانه‌روزی در جستجوی هستند.

عسگری گفت: بعد از دو سال دوری از کلاس‌های درس شاهد برگزاری فعالیت‌های آموزشی حضوری در دانشگاه هستیم و طبیعتاً می‌تواند دانشجویانی را داشته باشند که محیط دانشگاه را ندیده و تجربه نکرده‌اند، آشنایی کافی با آیین‌نامه‌ها، قوانین و مقررات دانشگاهی که در این زمینه وجود ندارد. استفاده از تجهیزات فیزیکی در کنار سایر تجهیزات ضروری است.

سرپرست اداره حراست حفاظت از دانشگاه آزاد اسلامی واحد امام خمینی شهری در ادامه با بیان اینکه آرامش موجود در دانشگاه مرهون تحقیق کاراست و حفاظت فیزیکی است، گفت: دانشگاه دارای قداست، شأن و منزلت است و پاسداری و حراست از این وظیفه محیطی است. که برعهده همکاران سختکوش ادارات حراست و حفاظت از محیط زیست ارائه شده است و امیدوارم با یاری خداوند و کمک همدیگر بتوانیم محیطی امن برای استادان، کارکنان و به‌ویژه‌های دانشجویان در تمامی زمینه‌ها ایجاد کنیم.

عسگری با تشریح برنامه‌های آتی مجموعه ارزیابی صداقت در کار، برنامه‌ریزی، نظم و خدمات دلسوزانه و مشفقانه به دانشگاهیان و تلاش شبانه‌روزی و سعه‌صدر در انجام امور را از نکات برجسته و ویژگی‌های خاص این خطیر دانست و گفت: امیدوارم با یاری خداوند متعال و خداوند متعال باشد. مطابق دستورالعمل‌ها و بخشنامه‌های سازمان مرکزی با همکاری همه افراد خدام و کارکنان اداره حراست و واحد بررسی می‌توانند رسالت اصلی خود را به‌طور شایسته برای انجام برسانیم انجام دهند.

انتهای پیام / ۴۰۷۸/۴۱۱۷ /

دکمه بازگشت به بالا