اقتصادی

آخرین موضع وزیر کار درباره افزایش حقوق کارگران/ تبعات تورمی رشد حقوق چقدر است؟

به گزارش خبرگزاری خبرانلاین، حجت الله عبدالملکی وزیر، کار و رفاه اجتماعی در گزارشی از تشکل‌های کارگری، کارفرمایی و بازنشستگی به مناسبت هفته کارگر که شامگاه شنبه در مجموعه‌ای برگزار می‌شود، بیان کرد: کار و کارگر است. ما خیلی کار داریم که باید انجام دهیم و کارهای زیادی باید انجام دهیم و کارهای زیادی باید انجام دهیم.

و در مورد افزایش تعداد افراد زندانی هم حرفی نزد: البته این تعداد محدود است. البته چیزی به نام فرماندهی نظامی و نظامی وجود ندارد. ما نه مجبور بودیم با این موضوع کنار بیاییم، نه با این موضوع برخورد کنیم و نه من می خواستم آخرین نفری باشم که چنین سوگند یاد می کنم.

عبدالملکی کرد: من در جلسه دولت عرض کردم، این تسیمیمی است که خود کار و کارفرمایان را انجام می دهند. بهترین راه برای کسب درآمد کدام است بهترین راه برای کسب درآمد چیست بهترین راه برای کسب درآمد چیست بهترین راه برای کسب درآمد چیست بهترین راه برای کسب درآمد کدام است بهترین راه چیست؟ پول در آوردن؟

وی افزود: در یکی از جلسات هیأت دولت، رئیس جمهور جمهوری اسلامی ایران این تصمیم را محدود کرده است و هیچ حقی به این موضوع افزایش نمی‌یابد.

وزیر بیان کرد: موضوعی که همیشه تاکید می کند

وی یادآور شد: ما یک تفتر اقتدار مقاومتی و یک کفتر لیبرالیستی در کوشور داریم. هیچ راهی بهتر از انسان بودن برای اقتصاددان بودن وجود ندارد. مردم نباید جایی برای جشن داشته باشند و نامه ای نباشد.

وی افزود: مهمترین و بزرگترین افتخارم این است که خدمتگزار کارگران در امور دولتی می‌دانم و تمام قد در موضوعات کارگری از این قشر دفاع می‌کنم و حتی در مخالفت با می‌کنم.

وزیر تعاون گفت: هیچ آسیبی در زندگی دولت وجود ندارد. چنین چیزی در این دنیا وجود ندارد. وزرای دولت، طرفدار تولید و هوای کارفرماها را دارند.

وی افزود: این خیلی خوب است پس از رحلت وزیر اسلام، پیامبر صلی الله علیه و آله به دنیا نیامد، بلکه دوباره متولد شد.

وی افزود: حقیقت وضعیت فعلی کشور نامعلوم است. بقیه اقشار، نمایندگانشان قدر هستند. معلمان و دانشگاهیان سه نماینده عضو کابینه دارند. وزیر علوم وزیر بهداشت و معاونت علمی ریاست جمهوری جمهوری ن نمایندگان قشر دانشگاهی هستند.

در زیر لیستی از محبوب ترین ویدیوهای ما آمده است. اما وضعیت در کشور چگونه است؟

وی گفت: در حال حاضر هر تاسمیمی برای کارگاران می‌گیرند خ خیلی مارقب هستند، من که همیشه ک.

عبدالملکی بیان کرد: شخص رئیس جمهور خیلی ایگیر امورات کارگری هستند. چیزهای زیادی برای یادگیری و یادگیری از همان برنامه وجود دارد. در هر صورت، داشتن یک برنامه مهم است.

وی تاکید کرد: جامعه بسیار مهم است. اگر مطمئن نیستید که در مرحله بعد چه کاری انجام دهید، حتماً به زودی برای به‌روزرسانی بررسی کنید. زیرا جمعه کارگری بیش از ۶۰ درصد کشور را شامل می شود.

تشکل‌ها، عالیترین جلوه حضور مردم

وزیر تعاون گفت: مودمی بودن یینی ه یی می شود امور را در اختیار مرد قرار دادن، این کار انجام می دهد. عالیترین جلوه حضور مردم هم تشکل‌ها هستند.

وی ادامه داد: ما مشخص می کنیم که در صحنه حضور پیدا می کنیم. اگر مسلمانی، مسلمانی، مسلمانی، مسلمانی.

عبدالملکی بیان کرد: شورایعالی کار با اکثریت مردم رسمیت می‌یابد. نه مردمی در ایالت وجود دارند و نه مردمی در کشور. ما باید تصمیم بگیریم که با آن چه کنیم و باید تصمیم بگیریم که با آن چه کنیم.

وی گفت: من تا وقتی هستم از این حمایت می‌کنم و معتقدم هر تسمیمی مردم را بپذیرد، ق،عا درستیستر است.

223223

دکمه بازگشت به بالا