آخرین جزئیات از آتش سوزی در منطقه جنگلی «ونستان و چایکندی» ارسباران

این پست از سایت خبرگذاری بیگ نیوز برگرفته از سایت ” www.isna.ir ” در مورد مقاله ” آخرین جزئیات از آتش سوزی در منطقه جنگلی «ونستان و چایکندی» ارسباران ” ارائه شده است، در صورتی که محتوای این پست مورد توجه تان واقع شده است به دسته بندی مربوطه مراجعه نمایید.

آتش سوزی |بالگرد

بیگ نیوز/آذربایجان شرقی مدیرکل مدیریت بحران استانداری آذربایجان شرقی، آخرین جزئیات از آتش سوزی امروز در منطقه جنگلی «ونستان و چایکندی» ارسباران را تشریح کرد.

محمدباقر هنربر در گفت‌وگو با بیگ نیوز، اظهار کرد: آتش سوزی در مناطق جنگلی ونستان و چایکندی واقع در مرز بین شهرستان‌های خداآفرین و ورزقان روز گذشته مهار شده بود ولی صبح سه شنبه به دلیل گرمی هوا، بار دیگر حریق اتفاق افتاد.

وی افزود: اکنون آتش سوزی تقریبا مهار شده و هماهنگ کرده‌ایم تا نیروهای تازه نفس، صبح امروز جهت لکه گیری و اطمینان از اطفای کامل حریق از طریق بالگرد به منطقه اعزام شوند.

وی با بیان این‌که گزارش خاصی نسبت به خسارت دریافت نشده است، ادامه داد: منطقه آتش سوزی شده، صعب العبور و صخره‌ای است از این رو مجبور شدیم از تهران دو فروند بالگرد درخواست کنیم.

هنربر گفت: یکی از بالگردها، نیروها و مواد غذایی را انتقال داده و دیگری که حامل بسکت بود، آبپاشی منطقه را برعهده داشت.

وی هم‌چنین در ادامه بر لزوم تسریع احداث پایگاه دائمی اطفای حریق در ارسباران توسط شرکت مس سونگون تاکید کرد و افزود: جزئیات بیشتر و مساحت جنگلی که طعمه حریق شده است، متعاقبا اعلام خواهد شد.

انتهای پیام

گروه تحریریه مطالب حوادث

نویسنده حوادث با هنر روایتگری هستم. قصه‌گویی بازیگوشانه و قدرت تجسم آن را دارم تا خوانندگان را به دنیای جذاب رویدادها بکشانم.
دکمه بازگشت به بالا