اقتصادی

آبرسانی به حدود یک هزار روستای خوزستان تا دهه فجر

بیگ نیوز/ خوزستان مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب خوزستان گفت: تا پایان دهه مبارک فجر امسال حدود هزار روستای استان آبرسانی می شود.

محمدرضا کرمی نژاد امروز (28 آبان) در نشست بررسی آخرین وضعیت پروژه های توسعه فاضلاب در شهرهای استان خوزستان با اشاره به جلسات مستمر مجریان طرح های آبرسانی و توزیع آب در شهرها و روستاهای استان اظهار داشت: تعهدات و مسئولیت ها. باید اجرا شود.

به گزارش بیگ نیوز، وی افزود: اگرچه مشکلات و کاستی هایی وجود دارد، اما بهبودهایی نیز وجود دارد. بخش های مختلف تجاری از جمله پیمانکاران و حسابداران و غیره. اقداماتی که باید در رابطه با مشکل آب استان انجام شود را تحلیل می کند و کاستی هایی را در کار شناسایی می کند و ما آنها را دنبال می کنیم.

کرمی نژاد گفت: هدف ما رفع مشکلات تامین و توزیع آب منطقه در تابستان آینده است و در این راستا پروژه هایی را راه اندازی و مشکلات و نواقص را برطرف خواهیم کرد.

با اشاره به اینکه جلسات نقد و بررسی به صورت منظم و هفتگی برگزار می شود، امیدواریم با برگزاری این جلسات و پیگیری آن تا حدودی مشکلات روستاها و شهرها را برای تابستان پیش رو برطرف کنیم. ما تاکنون نتایج خوبی کسب کرده ایم و امیدواریم نتایج بهتری کسب کنیم.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب خوزستان در خصوص افتتاح پروژه های آبرسانی نیز گفت: تلاش ما بر این است که به حدود هزار روستا که شبکه های آن تکمیل شده، نواقص رفع شده و پمپاژ شده است، آب برسانیم. دهه فجر.» دایره.

کرمی نژاد افزود: از هر پروژه ای که در این مدت به اتمام برسد استفاده می شود اما در دهه مبارک فجر جلسه ای نمادین برای تشکر از همکاران، پیمانکاران، مشاوران و افرادی که کمک می کنند برگزار می شود.

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا